Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataJ']ARKA - a skad informacja, ze Niemcy wzieliby inne psy w zamian za te 10 z matka???? Jejku....Twoja dowolnosc interpetacji jest przerazajaca.


Beata[/quote]

Zalezy im na losie zwierząt? Rozumiem ze tak. Skoro maja dom dla suki z 10 szczeniakami to co za roznica czy bedą to te czy inne szczenieta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Zalezy im na losie zwierząt? Rozumiem ze tak. Skoro maja dom dla suki z 10 szczeniakami to co za roznica czy bedą to te czy inne szczenieta?[/quote]

Oj....nie mam juz sily dalej z Toba gadac. Skorzystaj z porady GoniP.
A poza tym co stoi na przeszkodzie abys sie z to organizacja sama skontaktowala i poprosila ich o pomoc? Kto wie, moze i znajda domy dla Twoich szczeniakow. Tylko nie wiem czy beda mieli wogole ochote z Toba wspolpracowac ale droga otwarta - zapytaj ich sama.

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Wycieczki personalne kwalifikuja ciebie, jak narazie, do bana.[/quote] No nie mogę! Przecież to ty mnie oskarżasz (publicznie) o uśmiercanie zwierząt. Ciekawe o co jeszcze? Właściwie to się zastanów czy je uśmiercam, czy rozmnażam, bo teraz to już nie całkiem jest wszystko jasne :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasuwałki']
Uważam, że To co zrobił Fred jest PIĘKNE, mimo,że pragnę tak jak Ty ARKO, aby w Polcse bezdomność zwierząt była równa zeru !!!

[/quote]
Czy ja cokolwiek zlego napisalam na to co Fred zrobil,ze zabral ciezarną sunie?! Ale czasami mimo piekna trzeba podejmowac tez bolesne decyzje aby przyszlosc bezdomnych zwierząt byla poprostu lepsza,samo piekno tego nie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Oj....nie mam juz sily dalej z Toba gadac. [B]Skorzystaj z porady GoniP.[/B]
A poza tym co stoi na przeszkodzie abys sie z to organizacja sama skontaktowala i poprosila ich o pomoc? Kto wie, moze i znajda domy dla Twoich szczeniakow. Tylko nie wiem czy beda mieli wogole ochote z Toba wspolpracowac ale droga otwarta - zapytaj ich sama.

Beata[/quote]

Co Ty sobie wyobrazasz, takie odzywki to do swoich kolezanek skieruj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']No nie mogę! Przecież to ty mnie oskarżasz (publicznie) o uśmiercanie zwierząt. Ciekawe o co jeszcze? Właściwie to się zastanów czy je uśmiercam, czy rozmnażam, bo teraz to już nie całkiem jest wszystko jasne :shake:[/quote]


Jestes przeciwna usypieniu tzw. slepego miotu,10-sieciu, co jest zgodne z prawem, zreszta. A co jest jednoznacze, ze innych dziesiec straci zycie, straci szanse na dom. Proste.

Myslisz,ze lepszy morbital w stosunku do nich uzyja czy wogole go uzyja? Mam duze wątpliwosci, same umrą w cierpieniu, z chorób panujacych w schroniskach?To ma byc ta 'dobra' smierc?!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Jestes przeciwna usypieniu tzw. slepego miotu,10-sieciu, co jest zgodne z prawem, zreszta. A co jest jednoznacze, ze innych dziesiec straci zycie, straci szanse na dom. Proste.[/quote]

PAX, PAX, PAX!!!!
Dziewczyny, [B]PROSZĘ O SPOKÓJ!!!![/B] [B]Gonia[/B] [B]nie jest przeciwna usypianiu ślepych miotów, ale i ona, i ja - "jako" fundacja - podporządkowałyśmy się decyzji osoby bezpośrednio zajmującej się szczeniakami oraz organizacji chcącej je zabrać. I mimo, że nie do końca jest to zgodne z naszymi poglądami, nie zamierzamy odmawiać wsparcia Fredowi tylko dlatego, że zostawił te pieski przy życiu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Jestes przeciwna usypieniu tzw. slepego miotu,10-sieciu, co jest zgodne z prawem, zreszta. A co jest jednoznacze, ze innych dziesiec straci zycie, straci szanse na dom. Proste.
[/quote] Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Jakim prawem wygłaszasz takie sądy? Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek z tobą współpracowała. Znam cię tylko z forum, jak również z tego, że zawsze wszczynasz awantury. Spożytkuj swoją energię tam, gdzie rzeczywiście dzieje się zwierzętom krzywda.

Link to comment
Share on other sites

ARKA, te psy wygrały los na loterii - jada do Niemiec, tam wszystkie będą zadbane, wysterylizowane/kastrowane, szczęśliwe i kochane. Już Niemiecka Fundacja o to zadba. Jeżeli masz jakieś szczeniaki - dobermany, daj znać - my postaramy się o to żeby pojechały do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']. Jeżeli masz jakieś szczeniaki - dobermany, daj znać - my postaramy się o to żeby pojechały do Niemiec.[/quote]

:p Karilka, naprawde mnie rozbawilas, dam Ci 40 szczeniat czarnych ze znaczeniami rudymi i nawet moze czekoladowych parę;) Powiem, ze ich matka 'leżała koło dobermana' a tatus NN, moze byc? Ich rasowosc bedzie tak trafiona jak tych szczeniat co jadą, niestety:shake: Szkoda, ze z taką wlasnie rasowoscia, Gromik nie mogl wyjechac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Jakim prawem wygłaszasz takie sądy? Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek z tobą współpracowała.[/quote]

Ano takim wygłaszm bo to jest proste jak drut i oczywiste, az do bólu.

I nie musisz ze mna wspolpracowac, ja nie mialbym na to ochoty,zresztą, to raz a dwa ta prawda oczywista nie wymaga wspolpracy z toba.

Link to comment
Share on other sites

dwa tygodnie maja decydowac byc albo nie:shake: rano slepy wieczorem otwiera oczka:eviltong: rano do uspienia, wieczorem do butelki:cool3:

wlasciwie to zaczyna byc ciekawe :lol: w kolko to samo:lol:
Arko -gdzie Twoja wrazliwosc:helo:

dla szczeniaczkow:cunao:

oczywiscie jestem za kastracja!!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=yellowgreen]A ja przypominam o jednym. Mozna miec odmienne poglądy i o swoich racjach przekonywac argumentami. Po to jest dogo aby kazdy mógł sie swobodnie wypowiedziec. Jednak przy wypowiadaniu prosze ostudzić swoje emocje.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=yellowgreen]Jednoczesnie pamiętajmy ze to my sami nadajemy ton dyskusji. Kultura wypowiedzi obowiazuje w dwie strony.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9acd32]Jednoczesnie prosze nie wprowadzac zwyczajów obrzucania sie naruszeniami. Bo ta nowa moda do niczego dobrego nie prowadzi.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9acd32]Usuwam naruszenia tak hojnie przyznane. Prosze sie trzymac argumentów a nie rekoczynów. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9acd32]Gonia prosze o zmiane postu. A Arke o stonowanie swoich wypowiedzi.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9acd32]Dziękuje. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...