Jump to content
Dogomania

L2HGA u staffikow


ola i zoe

Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...a druga sprawa to to że o ile pamiętam to na formularzu wysyłanym do AHT trzeba było podać numer karty z której oni sami pieniądze pobierali. z innych możliwości opłat były chyba tylko czeki, o przelewach z tego co pamiętam nie było mowy. Aczkolwiek mogę się rzecz jasna mylić.

Link to comment
Share on other sites

możecie dokładnie napisać o jaką karte kredytową chodzi? i co trzeba dokładnie zrobić aby im to wysłać i zrobić psu badania? bo ja już zdaje się nic nie kumam :roll: myślałam, że się płaci i tyle... a chce je zrobić początkiem marca - po wypłacie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

imho najbezpieczniej i najtaniej jest zrobić to czekiem. Idziesz do banku gdzie masz konto, dajesz zlecenie wystawienia czeku, a bankowi możesz kazać nawet wysłać czek na adres gdzie trzeba... Problem może byc tylko w czasie oczekiwania - czeki z reguły to najdłuższa forma transakcji...

Link to comment
Share on other sites

postaram sie napisac po kolei...
Wypełniamy formularz ściągniety ze strony AHT
Udajemy się z formularzem i psem (podobno dobrze zeby był na czczo) do weta który po tatuażu/chipie rozpoznaje psa, pobiera krew do specjalnych fiolek i podpisuje na formularzu że krew została pobrana od tego właśnie psa.
Po tym pakujemy wszystko razem(krew i formularz) i wysyłamy do AHT :)
Jeśli na formularzu podaliśmy numer karty to pozostaje nam tylko czekać na wyniki testu.
Mam nadzieję że niczego nie pominąłem.

Link to comment
Share on other sites

te specjalne fiolki to fiolki zawierające antykoagulant EDTA - ważna informacja dla lekarza pobierającego krew.

Adres na który wysyłamy jest na formularzu.

Jeżeli chodzi o kartę kredytową - wystarczy podać imię i nazwisko właściciela, adres, taki jak na karcie (to znaczy w banku), numer karty i datę ważności, resztę mozna sobie darować.

no i jeszcze trzeba "niepotrzebne skreślić", czyli jeżeli test tylko na L2-HGA, to skreślamy HC

Link to comment
Share on other sites

[quote]...na formularzu wysyłanym do AHT trzeba było podać numer karty z której oni sami pieniądze pobierali. z innych możliwości opłat były chyba tylko czeki ... [/quote]

Można zapłacić przelewem. Trzeba napisać do AHT /na e-mail lub fax/ o podanie konta i w odpowiedzi otrzymuje się wszystkie dane do przelewu, numer konta i[B] numer identyfikacyjny[/B].

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Można zapłacić przelewem. Trzeba napisać do AHT /na e-mail lub fax/ o podanie konta i w odpowiedzi otrzymuje się wszystkie dane do przelewu, numer konta i numer identyfikacyjny.[/QUOTE]

no, to widać poszli ludziom nareke , bo jak ja chciałam przelewem , to dostałam odpowiedż , ze nie ma takiej mozliwości :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sorry za offtopa, ale przelew za granicę przez [URL="http://ad2.eurobb.net/please/redirect/140/1/1/32/!hash=38721596;h4r=28385857;p4r=305410680;uwi=800;uhe=600;uce=1;param=2273/38205_5?"]internet[/URL] ? To dość ciekawe, bo takie przelewy są objęte poważnymi restrykcjami. Ciekawe jak robią kontrolę dewizową...[/QUOTE]

[B][FONT=Comic Sans MS]przelewy zagraniczne sa brane pod lupe jezeli kwota przelewu przekracza 10000€, ja osobiscie nie polecam bo bank przewalutuje wasze pieniadze po kursie bankowym (najnizszym) a nie kantorowym i musicie sie zapytac o oplate za przelew bo w niektorych bankach chca az 20€ a wtedy to jest juz kompletnie nieoplacalne. [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wlasnie dostalam informacje ze ARENGA Moluki (mama Ambry ) jest l2hga clear (l2adhd:diabloti:) .Tym samym Na Przykład AMBRA i Na Przykład DUCHESS mozemy uznac za ,,genetically clear'' jako ze tatus Victory tez jest clear . :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

właśnie, właśnie...
... może po prostu nie wszyscy mają jeszcze świadomość o co chodzi...:cool1:
ale myślę, że z czasem właściciele suczek hodowlanych wymuszą od właścicieli repów informacje na temat statusu genetycznego ich psów.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]... może po prostu nie wszyscy mają jeszcze świadomość o co chodzi...[/QUOTE]

to znaczy , kto nie wie o co chodzi ? , bo wyglada mi na to, że największe hodowle w Poland . No to sory...., jak nie wiedzą o co chodzi. :roll:

Link to comment
Share on other sites

to jest jak z rakiem - niezdiagnozowany - nie istnieje :razz:

[quote]że z czasem właściciele suczek hodowlanych wymuszą od właścicieli repów informacje na temat statusu genetycznego ich psów[/quote]

i vice versa, dlaczego tylko właściciele repów mają robić badania?

[quote]jak nie wiedzą o co chodzi[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:Widzę, że zaraza się rozprzestrzenia na inne tematy :lol: :lol: :lol:

Wiedzą, wiedzą i też nie wiem o co chodzi :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']
i vice versa, dlaczego tylko właściciele repów mają robić badania?
[/quote]

absolutnie, że nie tylko właściciele repów :eviltong:

ale generalnie to właściciele suczek=hodowcy sprzedając mioty tłumaczą się z genotypu szczeniąt... dlatego tak mi się napisało, że to oni w pierewszym rzucie będą wymagali informacji na temat nosicielstwa/lub nie repów:roll:...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, że mnie to zaczyna poprostu rozpierdzielać !!!:angryy:

Doszły mnie słuchy , że w tych hodowlach co psy są przebadane - to tam były przypadki choroby i dlatego badają ! Nie było to akurat o mojej hodowli , lecz ogólnie !

Z mojej strony oświadczam wszem i wobec , że u mnie w hodowli nie było żadnego przypadku choroby , a psy sa przebadane , ponieważ wiem , ze takowe przypadki istnieją i ten problem chciałabym mieć z głowy !!!
A że moje psy naszczęście jak narazie na żadną chorobę staffikową nie zapadały , to w tej kwesti również chciałam mieć pewność. Żeby z czystym sumieniem móc mówić przyszłym właścicielom moich dzieciaków , ze moje psy są ZDROWE.

Najlepsze jest to , że właśnie bardzo opieszale robią badania te osoby , u których właśnie jest podejrzenie o nosicielstwo !!!! I u których gdzieś tam nosiciele wyszli , lub najprawdopodobniej wyjdą i te właśnie osoby boją się zrobic badań - NIE JA !!!
A jakby nawet to co ? Świat się zawali , czy jak ? Nierozumiem ?:crazyeye:

Są psy , które mogą być nosicielami , a kryją na prawo i lewo !!! :angryy: :angryy: :angryy: :diabloti:

Wiecie co , ludzie , naprawde opanujcie sie bo robicie we własne gniazdo -takim gadaniem . Najpierw zastanówcie sie co moze spowodować rozsiewanie takich plotek , a potem glupio gadajcie , bo sory , ale prawie każdy nasz pies
prawie z tego samego gniazdka się wywodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...