Jump to content
Dogomania

Pobity KLIFFORD nareszcie ma swój dom!!! :-))) I koleżankę brzydulkę!;-) :-)


AśkaK

Recommended Posts

[quote name='AśkaK']ARKA, czy ja niejasno piszę..?Może i tak bo późno już... Gdzie ja napisałam, że on ma być w klatce tej wielkości, jakiej sam jest?!:-o Gdyby tak było, to wzięłabym klatkę po króliku od kacha_wawa.;)

Powtórzę: pies ma uraz kręgosłupa. Fragmenty kości (kręgów) są odpryśnięte, a kręgi częściowo przesunięte. Potrzeba około miesiąca, by te odpryśnięte fragmenty z powrotem zrosły się z kręgami. W tym czasie pies nie może normalnie się poruszać tzn.biegać, skakać, włazić na łóżka, chodzić po schodach...Nie mam zwyczaju przesadzać ;) ,powtarzam to co weci mówią. Klifford musi mieć teraz bardzo ogranioczone pole do popisu, co nie oznacza że ma się WCALE nie ruszać! Gdyby musiał być unieguchomiony na amen, to wsadziliby go w gips i tyle. Ma siedzieć w klatce ale na tyle dużej, by mógł tam zrobić dwa kroki, obrócić się, załatwić. Klatka jutro przyjedzie z Krakowa.
Spacery są wykluczone, chyba że na 5 minut z klatki na pokój i z powrotem. Dlatego napisałam że załatwiać się też będzie w klatce. Niestety zwariuje, ale taki właśnie los przygotował mu "człowiek", jego własny właściciel!
Być może za tydzień-dwa zalecenia się zmienią i wtedy pies będzie mógł wychodzić na spacery itp. Na razie wiem tyle, że ma siedzieć w klatce. Przy jego odbiorze na pewno wyjaśni się, na ile restrykcyjnie ma to być przestrzegane.
[B]A siedzi teraz na smyczy, bo na Książęcej nie ma dla niego dość dużej klatki - są tylko kocie i "ratlerkowe[/B]".[/quote]

:crazyeye: no to jak teraz to wyglada-pies na smyczy uwiazany,tym bardziej chyba sie rusza-tak sobie to wyobrazam?:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale przecież w klatce też będzie mógł się trochę ruszać... Tyle co na tej smyczy mniej-więcej. Smycz jest o tyle zła, że on się może w nią zaplątać łapami i jak zacznie się wyplątywać, to może sobie coś bardziej w kręgosłupie uszkodzić.

Domek tymczasowy dla psiaka z klatką bardzo potrzebny!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdina']przewiezcie go do Wagrowca jesli nie ma innego wyjscia! powiem P.Wandzie zeby na niego czekała,tylko proszę o jakies wsparcie na utrzymanie ,tu watek przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34690[/URL] lub moj bannerek[/quote]

Magdino gdzie trzeba wysłać pieniądze ? Chociaż parę groszy ale postaram się pomóc :-( Tylko niech będzie bezpieczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...