Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata Agility 2007


Robull

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Robull, Magdy nikt nie gratulował całokształtu występu, bo nie było czego.[/quote]Flaire, oczywiście masz rację.

[quote name='Flaire']Gratulowaliśmy jej JEDNEGO przebiegu, który był super, na światowym poziomie.[/quote]przecież dokładnie to samo napisałem... więc nie rozumiem tego bicia piany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Myślę, że wynik Magdy z Maczkiem w biegu agility pokazuje, na co ich stać - osobiście uważam, że jest to najlepsza para, jaka kiedykolwiek z Polski na MŚ pojechała, i chyba jedyna, która miała realną szansę na znalezienie się w pierwszej dziesiątce. [/quote]Zgadzam się z Tobą, bo pozostałe psy były zwyczajnie zbyt wolne, na powalczenie o pierwszą dziesiątkę... No, może jeszcze Corsa mogła zajść wysoko (ostatnio wyraźnie się poprawiło), ale ona ma inny problem. Tak więc Magda z Makiem jako jedyni, robiąc tor na maxa i z odrobiną szczęścia (każdy go w sporcie potrzebuje) mogli zajść wysoko... BARDZO WYSOKO!
Szkoda, że im się nie udało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']trzymaj sie tematu... :spam2:
a jak masz coś do mnie, to proszę na PW... bo zaśmiecasz wątek[/quote]

[B][COLOR=Green]Dla tych co zapomnieli co oznacza słowo spam:

[/COLOR][/B][B][COLOR=Green][U]Spam[/U] to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_elektroniczna"]poczty elektronicznej[/URL] oraz w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet"]Usenecie[/URL]. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Green]Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:[/COLOR][/B][LIST=1]
[*][B][COLOR=Green]treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=Green]odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=Green]treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.[/COLOR][/B][/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']przecież dokładnie to samo napisałem... [/quote]Chyba jednak nie [B]dokładnie [/B]to samo... Bo ja piałam z zachwytu, że ten jeden przebieg był super, na światowym poziomie - a Ty pisałeś
[quote name='Robull']to chyba nie powód do piania z zachwytu?[/quote]

Ja nagradzałam gratulacjami właśnie jeden przebieg, a Ty pisałeś [quote name='Robull']Nie można przecież zapominać, że tu nikt nie daje nagrody [...] za nawet bardzo szybki czysty [B]jeden przebieg[/B].[/quote]

Dla mnie to nie to samo, ale jeśli w rzeczywistości Twoje słowa miały znaczyć dokładnie to, co moje - czyli gratulacje za super przebieg - to zwracam honor. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Chyba jednak nie [B]dokładnie [/B]to samo... [/quote]Jak to nie? Przecież Ty napiasałaś:
[COLOR=DarkRed][I]"Gratulowaliśmy jej JEDNEGO przebiegu, który był super, na światowym poziomie."[/I][/COLOR]
a ja wcześniej napisałem:
[I][COLOR=DarkRed]"Brawo dla Magdy za jeden przebieg na super poziomie"[/COLOR]
[/I]
Gdybym Cię nie znał, to mógłbym uznać Twoje słowa za plagiat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']
a ja wcześniej napisałem:
[I][COLOR=DarkRed]"Brawo dla Magdy za jeden przebieg na super poziomie"[/COLOR]
[/I]
Gdybym Cię nie znał, to mógłbym uznać Twoje słowa za plagiat ;)[/quote]A gdybym to ja Cię zacytowała tak, jak sam siebie cytujesz, to byś mnie oskarżył o cytowanie bez kontekstu... :roll: Ach, gdyby to było wszystko, coś napisał! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull'][B]
Ale widać Ania i Danusia mają gorszy PR :roll:[/B][/quote]Jeszcze tylko do tego chciałam się odnieść, bo czuję, że to mi doskwiera...

Może tu nie chodzi o PR. Może chodzi o to, że ludzie gratulują tym osobom, które znają - a już szczególnie, uczniowie gratulują swoim nauczycielom. I może - przynajmniej tu, na forum, Magda ma więcej uczniów niż Ania i Danusia - uczniów z treningów, których prowadzi kilkanaście godzin tygodniowo, z obozów, gdzie uczy kilkanaście godzin DZIENNIE, z seminariów, na które jest zapraszana przez inne kluby, w końcu z seminariów, na które sama zaprasza czołowych europejskich trenerów, gdzie jej rola nie ogranicza się tylko do tłumaczenia.

I teraz, my, jej uczniowie - cieszymy się z jej sukcesu. Oczywiście bardzo cieszymy się z sukcesów Ani i Danusi również, ale - przez to, że jego autorka nas uczyła - sukces Magdy jest nam bliższy.

Może Ty nazywasz te godziny poświęcone kształceniu innych - PR. Ja nazywam je pełnym oddaniem rozwojowi polskiego agility.

Link to comment
Share on other sites

Flaire nie ma sensu to dalej ciągnać, przeciez widzisz ze Robull nie zna znaczenia niektórych słów których używa.
Wiec moze wrócmy do M Świata.

Widzieliscie ze medium wygrał bc?
Narazie juz large w ciągu paru lat zostały zdominowane przez bc i teraz tak mi przyszło do głowy coby za moment nie zalały w mediumów małe bc.

A wracajac do strefech, ktoś ma tu dostep do wszystkich fimików czy jakis pies w largach w pierwszej piątce robił strefy zatrzymywane czy wszystkie były zbiegane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Widzieliscie ze medium wygrał bc?
Narazie juz large w ciągu paru lat zostały zdominowane przez bc i teraz tak mi przyszło do głowy coby za moment nie zalały w mediumów małe bc.

A wracajac do strefech, ktoś ma tu dostep do wszystkich fimików czy jakis pies w largach w pierwszej piątce robił strefy zatrzymywane czy wszystkie były zbiegane?[/quote]

Małe borderki fajne są, ale patrząc na czasy, myślę, że jednak spokojnie inne rasy pozostaną w medium konkurencyjne (shelciaki, pirenejczyki czy mudi).

Co do zatrzymywanych, w zeszłym roku w large na pewno w pierwszej piątce taki pies był, czyli właśnie Beenie Leslie Olden.
No i uczciwie mówiąc, biorąc pod uwagę,że w zeszłym roku psy z dwóch pierwszych miejsc stref nie zrobiły, to Beenie powinna być na podium.

A czy ktoś widział, albo jeszcze lepiej może zalinkować jakiś filmik z czymś, co nie jest bc i robi ładne zatrzymywane strefy?

Link to comment
Share on other sites

Tego, ze strefy sa zatrzymywane na zawodach takiej rangi w zasadzie prawie nie widac, bo wszyscy ktorzy takowe maja stosuja szybkie zwolnienie. Cala druzyna Large USA ma strefy zatrzymywane (wtedy kiedy chca) i, jak podejrzewam, wiekszosc druzyny Medium (Guess na przyklad).

Oczywiscie, zgadzam sie z wszystkimi przedmowcami, ze strefy zatrzymywane mozna popsuc tak samo jak i zbiegane i ze nie od metody to zalezy, ale od konsekwencji w jej stosowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A czy ktoś widział, albo jeszcze lepiej może zalinkować jakiś filmik z czymś, co nie jest bc i robi ładne zatrzymywane strefy?[/QUOTE]
Na MSw we Włoszech piękne strefy robil jeden z Japończyków z maliniakiem, dostawał za kazdym razem wielkie brawa

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie juz na trzecim komputerze, w tym na moim starym w domu ogladam filmiki bez problemu. Poza tym pokazala sie opcja "download" wiec moge je zgrywac:D Moge cos nagrac na plytke jakby ktos chcial, bo niestety przy moim beznadziejnym laczu wyjsciowym, ciezko mi bedzie cos wyslac.

Co do stref 2on2off to np GT Grega Derreta jest tak uczony, David Munnings tez tak uczy a oboje stali na podium mistrzostw swiata.
I jest tak jak napisala Justyna, nikt kto walczy o tytul Mistrza Swiata nie bedzie kazal swojemu psu czekac paru sekund na strefie, tylko wszyscy zastosuja wczesne zwolnienie (uwolnienie) i wtedy ciezko jest stwierdzic jaka metoda pies byl uczony.
Co do innych ras to ja mam jedynie watpliwosci do psow wiekszych powyzej 60 cm, co prawda wierze, i widzialam ze moga robic pieknie strefy zatrzymywane 2on2off, ale niestety obawiam sie ze przy wczesnym zwalnianiu ze strefy, wogole by nie zaliczaly.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, chciałem Ci odpisać, ale tak się wzruszyłem, że łzy zalały mi oczy :( no, może jednak spróbuje... choć jedno zdanie... przy takim duecie (Ty i Laluna) rzeczników forumowym (mam nadziję, że to jeszcze nie fanatyzm:shake:), to nic dziwnego, że ktoś ma taki PR :evil_lol:

[SIZE=1] P.S.
Jak długo będziesz jeszcze spamować ten temat i konsekwentnie przekształcać go w odę do jedynej uwielbionej? Błagam - nie odpowiadaj:roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

kurka, nie wiedzialam ze cudze kompleksy moga byc az tak smieszne :Cool!:

piekne strefy 2on2off robilo naprawde wielu zawodnikow z czolowki i dobrze zreszta na tym wychodzili - sedzia nie zaliczal wielu slabo zaznaczonych zbieganych w niedzielnych finalach, przez co najlepsi z jumpingu po agility czesto konczyli w polowie stawki z jednym bledem...

Link to comment
Share on other sites

a ja patrzę na agility jive i nadal nie mogę się moralnie zdecydować czy przed tunelem dałabym odmowę czy nie... pies wyraźnie nie poszedł z linii prostej do tunelu, ale z drugiej strony niewiele zboczył...

a strefy rzeczywiście wygląda jakby wielu robiło 2on2off, łącznie z jive, tylko że tak szybko krzyczy ok, że praktycznie nie ma zatrzymania psa... kurde, muszę porozmawiać z grubym:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...