Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata Agility 2007


Robull

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']A w jaki sposób skopiowałaś?[/quote]Jest kilka sposobów... Albo musisz wykryć, pod jakim adresem ten filmik się znajduje i stamtąd go skopiować, albo musisz znaleźć miejsce na Twoim kompie, gdzie filmik jest kopiowany przed odtworzeniem (bo jest! w pliku tymczasowym) i stamtąd go zapisać gdzieś na stałe.

Ja mam anglojęzyczną wersję Windows, więc nie potrafię Ci dokładnie po polsku powiedzieć, jak to zrobić... Mogę najwyżej powiedzieć, jak to wygląda u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Flair, dzięki bardzo za filmiki, ale są w mp4, i nie czyta mi tego standardowy Windows Media Player:-( ktoś ma inny format, albo wie jak przekonać kompa do odtwarzania?[/quote]
Właśnie w tym formacie były zamieszczone - sorry. Quicktime Player je odtworzy - ja mam poza tym jeszcze inny program. W necie chyba takich programów jest sporo - wygoogluj sobie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Jest kilka sposobów... Albo musisz wykryć, pod jakim adresem ten filmik się znajduje i stamtąd go skopiować, albo musisz znaleźć miejsce na Twoim kompie, gdzie filmik jest kopiowany przed odtworzeniem (bo jest! w pliku tymczasowym) i stamtąd go zapisać gdzieś na stałe.

Ja mam anglojęzyczną wersję Windows, więc nie potrafię Ci dokładnie po polsku powiedzieć, jak to zrobić... Mogę najwyżej powiedzieć, jak to wygląda u mnie.[/quote]

Dzięki, ale chyba mnie to przerasta. W każdym razie dzisiaj.
Na pocieszenie wezmę się za obrabianie naszych filmików z Bydgoszczy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']W necie chyba takich programów jest sporo - wygoogluj sobie...[/quote]

Niestety jak napisałam, to jest komp służbowy i z netu nic nie mogę sobie dograć:-( poczekam na brata, on ma wypasiony hiper super dooper komp to wspomoże biedną siostrę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']a nasi ćwiczyli stół przed wyjazdem? Ktoś wie?[/quote]Ja tam moich klubowych koleżanek nie widziałam ćwiczących stołu... Przynajmniej nie na treningach. Chyba że w domu, w stołowym. ;) :roll:

[size=1]A moje klubowe koleżanki to 5/9 drużyny - a teraz jeszcze więcej, bo 5/7... [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Aaa, przepraszam, źle Cię zrozumiałam - myślałam, że juz jesteś na jakimś własnym...[/quote]

niestety własnego już się pozbyłam, teraz tylko na służbowym 'robię':shake:

[quote]Ja się teraz zachwycam przebiegiem Carrie Jones - naprawdę śliczny! :)[/quote]

dzięki, denerwuj ludzi jeszcze:comp26:;)

Link to comment
Share on other sites

Eric wstawił już na swojej stronce płatne filmiki Large - niestety nie widzę ani Maczka, ani Grendelki. Tak więc o ile myślałam o tym, żeby zapłacić te $20 za dostęp, o tyle na razie się na to nie zdecydowałam - po pierwsze dlatego, że na swoim komputerze i tak tych filmików dobrze odtworzyć nie mogę, po drugie - nawet na kompie mojego kuzyna, nowoczesnym i wypasionym, odtwarzają się trochę dziwnie, przyspieszają i zwalniają miejscami, a po trzecie - brak psów, które mnie interesują... Myślę, że dziewczyny się na wzajem kręcą, więc filmiki z ich występu zobaczę po ich powrocie.

A swoją drogą, osoba, która te psy zgłaszała, nie rozumiała różnicy pomiędzy "Name of dog" i "Pedigree name" - powodując, że teraz na przykład Maczka trzeba szukać pod literą L, a Grendelki - pod A. :roll: Jakby co, to na przyszłość polecam w tym celu swoje darmowe usługi translatorskie - i podejrzewam, że nie tylko ja. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Teraz myślę, że Grendelka może jest, jako "azia" - takiego psa na liście nie ma, więc to może być literówka - i zamiast h. Ale pewna nie jestem, a nie chcę wydawać $20 żeby sprawdzić. ;)[/quote]

TAm była jeszcze opcja za $ 6, gorszej jakosci. mozeby wystarczyła na gorszą jakos kompa :evil_lol:
NO dobra, ide kibicowac. Zobacze czy tym razem uda mi się wstrzelic w limit skoro niektórzy jeszcze śpią :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A na oficjalnej stronie jest youtoubowy filmik jednego wegierskiego smallika ktoś wie czy to małe pumi czy schiperka? nie mogę znalesc listy smallików są same nazwy krajów a jakie psy już niet:-(
Znalazłam to musi być ten Gory schiperke,świetny jest mały dynamicik.
Kurde trudniej chyba takie małe dobrze poprowadzić, a dziewczyna chyba po seminarium z Sylvie bo ten sam styl pokazywania ręką;-)
tylko zamias wskazania palcem i tego La,La,La jest Gori,Gori,Gori no nie wyraźnie słychać ale jednak:-D

Link to comment
Share on other sites

Zainstalowałam sobie ten programik, QT Alternative, ale jak próbuje obejrzeć, to mnie z Explorera wywala :-( Ech, no kurde, nie mógł wrzucić na YouTube albo inny tego typu serwis?

Strasznie mi smutno, że nie mamy aż dwóch drużyn :-( Czy ktoś wie co się stało? Dlaczego Kryśka i Scotty nie pojechali? Naprawdę uważam, że powinno się zgłaszać psy rezerwowe, przynajmniej w smallikach mieliśmy więcej psów zakwalifikowanych. Tak się cieszyłam, że po raz pierwszy Polska będzie mieć trzy drużyny a tu nic z tego :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...