-
Posts
958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniah
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Vita dzisiaj była na spacerze w towarzystwie Fary i boksera zaraz po kwarantannie. Niestety dziewczyna boi się ruchu ulicznego, a szczególnie tirów i autobusów. Poza tym zauważyłam też, że po tym jak Farą ją ugryzła boi się jej. Gdy tylko na nią spojrzała, zaczęła uciekać :< Mimo wszystko Vita jest wesoła, ciągle chce być pieszczona i mam nadzieję, że jak tylko porobię jej ogłoszenia to znajdzie domek :) -
Wątpię, że ktoś zawyżył. Na taki wiek mógł wskazywać stan jego zębów, choć faktycznie się tak nie zachowywał. Myślę, że po prostu jest to czysta ocena po zębach.
-
Dzisiaj się dowiedziałam, że Karat po śmierci został oceniony na 12 lat, więc może wcale nie był taki młody.
-
Naprawdę żałuję, że wczoraj w schronisku nie było pani Ani. Jestem pewna, że coś by z tym zrobiła... :( A na temat "takich ludzi" może nie będę się wypowiadać, bo (przytaczając Twoje słowa ze wczoraj) musiałabym użyć niecenzuralnych słów...
-
Obawiam się, że niestety skręt. Tak jak pisałam, w czwartek był w bardzo złym stanie. Jak go próbowałam zachęcać parówkami, czy ciasteczkami, żeby wyszedł, to wydaje mi się, że się wzdrygał na ich zapach. Był bardzo osłabiony, a jego oczka wyrażały ogromny ból i zmęczenie :( Szkoda tylko, że pani Mirka nie zareagowała od razu, bo podobno był taki od rana...
-
Maciaszku, proszę o zdjęcie Karata ze strony schroniska i strony fundacji.
-
Dzisiaj po 7 dostałam smsa od pani Ani, że Karat już nie żyje. Nie wiadomo dokładnie co było przyczyną. Być może skręt żołądka, a może zawał. Niech mu będzie dobrze za TM.
-
Fikuśna przeszłość i nieznana przyszłość, już nie! Fikus ma dom!
aniah replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Zauważyłam, że pracownicy w ogóle mało przejmują się tym zaczepem i zostawiają go zahaczony o kraty... -
Napisałam do pani Ani. Ma jutro poprosić lekarza, żeby zobaczył co z nim. :(
-
Mówisz, że nie mam się co łudzić? :( Tak myślałam... Jeszcze przy wyjściu zapytałam, czy będzie pamiętać. Powiedziała, że tak, ale zbyt przekonujące to nie było...
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Vita dzisiaj jak zawsze ucieszona. Wchodziła między nogi jak kucałam i kazała się głaskać. Zresztą nie tylko mi tak robiła ;) Kochana jest i bardzo lgnie do ludzi :D szkoda tylko, że nikt jej nie chce... :( Martwi mnie, że zawsze ma podkulony ogon. Nie wiedziałam jeszcze, żeby miała go w górze. -
Karat dzisiaj był w bardzo kiepskim stanie :( Za pierwszym razem jak podeszłam do niego do boksu, wieszając wizytówki to jakby spał w posłaniu. Jak go zawołałam to otworzył oczy ale nic poza tym. Potem wzięłam Vite i poszłam znowu do niego, ale podniósł tylko głowę. Nawet parówki go nie zainteresowały, które zawsze chętnie jadł :( Potem odłożyłam Vitę i poszłam znów do niego. Weszłam do boksu, ale jedyne co to usiadł, a i to nie na długo. Był bardzo wystraszony. Jakkolwiek się nie ruszyłam, to się wzdrygał. Potem jak wychodziłam to jeszcze raz do niego zajrzałam i trochę mnie pocieszył fakt, że leży już w innym miejscu, bo to znaczy, że wstał, ale nie podniósł się w ogóle. Ciągle leżał :( Pani Mirka mówiła, że wczoraj jeszcze taki nie był, zachowywał się normalnie. Jutro ma powiedzieć o tym weterynarzowi. Oby pamiętała...
-
Super! Powodzenia Maks :)
-
Melduję się u Tajsona ;)
-
Zgodnie z poleceniem pani Ani każdemu psu na wizytówce pisze, że jest wykastrowany/wysterylizowany, bo i tak prędzej czy później powinien pójść na zabieg.
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo :) -
Mam zrobić Beni wizytówkę na boks, czy jeszcze będziesz modyfikować opis? :)
-
Roma i Alek - w końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi! :)
aniah replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Zrobić im nowe wizytówki? :) -
Opis już ostateczny? Mam zrobić wizytówkę? :)
-
Roma i Alek - w końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi! :)
aniah replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem. Czytam wszystko :) Też myślę, że dobra decyzja spróbować ogłaszać osobno. Jak się boisz, że Alek nie poradzi sobie bez Romy, to możesz najpierw ogłaszać tylko Alka, a dopiero potem Romę :)