Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. [quote name='choba']A dzisiaj Lola zaczęła też trochę skakać na nas ;) Ale nie jest na szczęście tak źle.[/QUOTE] Od kiedy ja ją próbuję tego oduczyć... :( Komendy przyswaja błyskawicznie, a ze skakaniem ciągle ten sam problem.
  2. Co ciekawe przy mnie na smyczy zazwyczaj idzie grzecznie, a wracam do domu cała z błota. Jak to się dzieje? Nie wiem :D
  3. Zgadzam się z Agnieszką, że też musi być czysta :p Pogoda musiała być naprawdę wyczerpująca skoro nawet Lola postanowiła się położyć. Zazwyczaj jej się to nie zdarza :D Beata, jak Lola się zachowuje na smyczy przy Tobie? I czy przychodzi jak ją wołasz na wybiegu? :)
  4. Dzięki wielkie, że się nią zaopiekujesz :) Mam nadzieję, że Klaudia jest cała :D Niestety jak w grę wchodzą parówki, to Lola zapomina często o delikatności. No i jak zwykle tęsknota za Sparrowem... Eh, co ona zrobi jak pójdzie bez niego do domu? :p
  5. Dzisiaj był mój ostatni spacer z Lolą przed wakacjami :( Obudził się w niej dzisiaj kilkumiesięczny szczeniak. Miała dużo więcej energii, a i oczy świeciły jej się jakoś bardziej niż zwykle. :D Niestety początek spaceru nie należy do udanych, ponieważ będąc na wybiegu ugryzła Pogo (poszło o jedzenie). Na szczęście nic mu się nie stało, ale to i tak dziwne, bo Lola nigdy nie okazywała zazdrości o jedzenie. Mam nadzieję, że ktoś się nią zaopiekuje podczas mojej nieobecności i że dostanę tu jakieś informacje jak się sprawuje ;) Może nawet znajdzie dom w tym czasie :razz:
  6. [quote name='Patrycja*']gdzie ten domek dla takiego super psa?[/QUOTE] Domku nie widać :( Na tablicy coraz więcej wyświetleń (samego ogłoszenia jak i numeru telefonu), ale nikt nie dzwoni, nie pisze... Biedna ciągle zza krat patrzy :(
  7. Dziękujemy Beacie za zdjęcia :) Jak widać Lola wczoraj była na Borkach. Bardzo chętnie wskakiwała do wody i płynęła po patyki. Chyba baaardzo to lubi :D
  8. Robiąc taką furorę, ktoś w końcu musiał zwrócić na niego większą uwagę ;) Z tego co mówisz, to naprawdę super dom :)
  9. [quote name='choba']Żeby tylko moja gwiazda w końcu znalazła super dom ;)[/QUOTE] Na pewno znajdzie ;)
  10. [quote name='choba']Atos jest sławny[/QUOTE] Ty też :D Przecież on tam robił największą furorę ;)
  11. To już swoją drogą, ale to zabrzmiało tak jakby oni ją chcieli w tym schronisku koniecznie zostawić :/
  12. A ona jakos bardzo lubi zapominać o slalomie :p Dzisiak szczególnie. Pokonywała pierwszy, drugi słupek i tyle ją widziałam.
  13. Lola dzisiaj brała udział w akcji na Dolinie. Miała możliwość pokazania co potrafi na torze agility. Co prawda na początku miała problem z przebiegnięciem tunelu, ale potem sobie ładnie radziła :) Prawdopodobnie to przez to, że był zakręcony, a wcześniej tak nie ćwiczyłyśmy. Biegała sobie większość czasu w towarzystwie Sparrowa, Harry'ego i Atosa, ale to Atos był najczęściej zaczepianym psem ;) Niestety zainteresowanie Lolą (jak i większością psów) kończyło się razem z końcem toru :( W aucie zachowywała się przyzwoicie. Trochę kręciła się na siedzeniu koło mnie, ale nie była bardzo uciążliwa. Tylko kilka razy na mnie weszła, poza tym większość czasu siedziała i patrzyła na widoki za oknem :)
  14. Szkoda, że nie było jej wizytówki, bo jak jest trudno-adopcyjna to tym bardziej powinna być. No ale Loli też ciężko idzie szukanie domu i jej wizytówki też dzisiaj nie widziałam :(
  15. [quote name='choba']Banerki dla Loli :) [URL="http://tiny.pl/q89lj"][IMG]http://tiny.pl/q89ld[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q89lj"][IMG]http://tiny.pl/q89l5[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q89lj"][IMG]http://tiny.pl/q89l1[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzię-ku-je-my :)
  16. Jestem u pięknego :) Zawsze mnie zachwyca jak wchodzę to pawilonu :loveu:
  17. [quote name='pela112']Ania, myślę, że możesz do opisu dodać, że trzeba będzie przyzwyczaić ją do jeżdżenia samochodem. Bardzo się dziewczyna stresowała, próbowała się na mnie wdrapać i przez to wróciłam cała podrapana ;)[/QUOTE] Ja jak z nią kiedyś na Dolinę jechałam to tylko na początku wariowała, a potem się uspokoiła. Może to kwestia opiekuna, a może faktycznie trzeba będzie dopisać ;) Zobaczę jak się będzie zachowywać w niedzielę :)
  18. Dziękuję za zdjęcia :)
  19. Dzisiaj Lola była w końcu, po wszystkich treningach agility, na długim spacerze w towarzystwie Atosa, Harry'ego i Lady :) Mimo, iż podczas spaceru już było ciepło i nie padało, to błoto zostało. Lola i Atos mieli wielką frajdę z biegania w kałużach i wracali do schroniska cali ubłoceni. Pani Ania z lekkim strachem pytała mnie gdzie z nią byłam... :D
×
×
  • Create New...