Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Super wiadomość! :) Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :kciuki:
  2. Dzięki za informację, bo ostatnio jak próbował skakać to mu się nie udało i potem już nie próbowaliśmy ;)
  3. Oj, biedny Karat, ze tak o nim zapominasz :p dal rade sam wskoczyc? Nie rozjechaly mu sie lapki?
  4. Karat od dzisiaj mieszka razem z Romą i Alkiem. Na razie się z nimi dogaduje, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów :) A Karatowe ząbki po dwóch dentastixach wygladają już dużo lepiej, oby więcej nie wyglądały tak źle.
  5. Dziś przyjechał pan, który miał być w czwartek. Za dwa tygodnie go zabierają :) Sparrow podobno jest niemal identyczny do poprzedniego psa od państwa. W przyszłym tygodniu ma jeszcze przyjechać żona go obejrzeć, a potem chcą zapoznać go z kotem. Potem go wezmą ;)
  6. Jak weszłam na wybieg, żeby włożyć Karata do boksu, to Kanon bardzo chciał go obwąchiwać i chodził za nim. Dopiero Marcin go przytrzymał i mogłam Karata spokojnie zamnkąć :D
  7. Też bym chciała, ale pani, która była zainteresowana nadal się nie zdecydowała.
  8. Dzisiaj zostaliśmy z Karatem w schronisku. Wyczesałam znów chłopaka i wyszedł z niego cały woreczek sierści :D Coraz bardziej się otwiera i zaczyna się do mnie przywiązywać. Jak zostawiłam go z Marcinem i poszłam po szczotkę, to gdy tylko mnie zobaczył zaczął do mnie ciągnąć. Jest cały taki radosny i kochany :loveu:
  9. Niestety pani zainteresowana adopcją się dzisiaj nie pojawiła :( Szkoda, bo Sparrow już dosyć długo czeka na dom...
  10. Jestem u Eltona ;)
  11. Pojawiło się zapytanie o Sparrowa. Trzeba tylko sprawdzić jak reaguje na koty i w czwartek powinna pani przyjść. Trzymajcie kciuki :)
  12. Dziękujemy :)
  13. Zapisuję Barry'ego ;)
  14. Zdjęcie Fary ze wczoraj (jako jedyne jest w miarę wyraźne i ostre :p):
  15. Super, że chłopak znalazł swój kąt! :)
  16. Bardzo dziękuję w imieniu Karata ^_^
  17. Zapisuję Diunę ;)
  18. Dziękuję :)
  19. Niestety jest to możliwe, bo on się błąkał długo przed schroniskiem i nie wiadomo co jadł w tym czasie :(
  20. Nie wiem dlaczego, ale gdy chce kliknąć na stronie schroniska na Karata to mi się nie wyświetla opis. :( Wszystkie inne psy "działają", a on nie :(
  21. Dzisiaj po raz pierwszy zawędrowaliśmy na Borki. Na szczęście Karat wody się nie boi i chętnie wszedł do niej łapami. Po spacerze poszliśmy jeszcze na wybieg. Trochę zaczął się uczyć toru agility - kilka razy przeskoczył hopki, kółko i raz przeszedł huśtawkę ;) Lepiej też reaguje na swoje imię, coraz lepiej wychodzi nam siad i leżeć. Niestety łapy nie podaje, ale będziemy nad tym pracować ;) A tu zdjęcia z dzisiaj:
  22. U Karata wszystko w porządku. Sprawdziłam wczoraj jak reaguje na koty i mnie bardzo dziwił, bo ich nie atakował. Tylko spokojnie wąchał a nawet chciał się z nimi bawić :) Jak kotka go uderzyła łapą w pysk to nadał merdał ogonem :D Mam nadzieję, że pani, która do mnie pisała, jeszcze się odezwie ;) Wczoraj po spacerze Karat wyglądał koszmarnie. Taki cały mokry, z trawą, liśćmi i wieloma kołtunami. Znowu będę musiała kudłacza wyczesać. :D
  23. [quote name='Patrycja*']mogłabyś zapytać czy możemy je udostępnić na fb?[/QUOTE] Możemy, możemy :)
  24. Uhh, w końcu :D Też mi się najbardziej ostatnie podoba. Się czuje dziewczyna komfortowo :)
×
×
  • Create New...