Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Uśmiechamy się do cioci Choby o banerek :)
  2. Ostatnie zdjęcie jest świetne! :D
  3. Zapraszam wszystkich do Maksia. Pomóżmy mu szybko znaleźć dom! http://www.dogomania.com/forum/topic/143469-maks-du%C5%BCy-pies-w-typie-boksera-pilnie-potrzebuje-dtds/
  4. Witam u Maksa! Maks (6-8 lat) to dość duży pies w typie boksera, ma 68 cm w kłębie. Z początku trochę wystraszony i nieufny, ale po czasie się otwiera. Na smyczy troszkę ciągnie, ale szybko się uspokaja i wtedy już idzie ładnie. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, ale na zaczepki reaguje. Do ludzi nastawiony przyjaźnie. Toleruje koty. Jest niestety bardzo wychudzony, waży tylko 23,5 kg, widać mu wszystkie kości. WYKRYTO U NIEGO PROBLEMY Z WĄTROBĄ, PILNIE POTRZEBUJE DOMU, CHOCIAŻ TYMCZASOWEGO! Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść. Kontakt: 514324200, [email protected] Wątek Maksa na "Cierpieniem Pisane": http://przystanekschronisko.org/maks Więcej zdjęć Maksa: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Maks7421468Cm235Kg27092014AniaHyrnikMarcinGryc?noredirect=1
  5. Maciaszku, nie potrafię otworzyć opisu Beni na stronie schroniska :)
  6. Ja jej dzisiaj nie widziałam w boksie, jak chciałam powiesić wizytówkę, więc dołączam się do pytania ;)
  7. Jasne, zrobię i myślę, że na czwartek powinna już być ;)
  8. Vita dzisiaj poszła na spacerek w towarzystwie Harry'ego, Fary, Jadzi i kudłatego, dużego kolegi. Z początku trochę na niego warczała, ale potem było już lepiej ;) Mimo, iż w pobliżu była Fara, Vita przez większość spaceru ogonek miała w górze :loveu: I nawet nie boi się aż tak bardzo samochodów - gdy jaką naprzeciwko niej, to jest okay, tylko jak nagle "wyskakują" zza jej pleców to się płoszy. Vita zaczyna już powoli podawać łapkę. Co prawda opiera ją jak na razie o moją nogę, ale zawsze to coś ;)
  9. Tyle dobrze, że poszłaś tam do niego, bo mogłoby się skończyć niezbyt ciekawie... Wizytówkę też nową zrobić? ;)
  10. Czy mam zrobić Freszce nową wizytówkę? :)
  11. Zapisuję Telę ;) Czy mam jej już robić wizytówkę? :)
  12. A tam od razu pulchnie! :D Może to mięśnie :eviltong:
  13. Vita dzisiaj najpierw poszła na spacer w towarzystwie Fary do parku :) Wydaję mi się, że jej podkulony ogon wynika z obecności Fary - po prostu się jej boi. Potem gdy była na wybiegu razem z Moną wiele razy widziałam jej ogon w górze - w końcu! :) Próbowałyśmy trochę poćwiczyć agility. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale mam nadzieję, że Vita szybko zrozumie o co chodzi ;) I kilka zdjęć z dzisiaj: Szeroki uśmiech :loveu: I Vita w wersji "szczeniak" :)
  14. Zapisuję ;) Czy mam jej drukować wizytówkę? :)
  15. Dostałam dzisiaj maila od pani. Pisze, że Lola chyba troszkę przytyła ;) Chciała ją zabrać na wycieczkę w góry, ale niestety bardzo boi się jazdy pociągiem. Zaprasza mnie też na wizytę poadopcyjną, więc jak znajdę kiedyś trochę czasu, to chętnie się wybiorę i przyniosę trochę informacji i zdjęć ;)
  16. Jestem :)
  17. Maciaszku, wkradła się pewna pomyłka na stronie schroniska, gdyż Vita jest (tak jak Freszka) od 28 sierpnia w schronisku, a nie marca ;)
  18. Okropna sytuacja :( Mam nadzieję, że szybko znajdzie się odpowiedni człowiek.
  19. Okay, poczekam. Daj tylko znać jak opis będzie gotowy ;)
  20. Być może. Tak ja pisałam, tamta diagnoza nie jest pewna, więc wszystko jest możliwe.
  21. I ogłoszenia dla Vity :) http://olx.pl/oferta/vita-milosniczka-pieszczot-szuka-domu-CID103-ID7ov2z.html http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Vita,147765 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/vita-milosniczka-pieszczot-szuka-domu-612139380 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Vita---milosniczka-pieszczot-szuka-domu-id97879.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/247368/Vita---milosniczka-pieszczot-szuka-domu/#.VDmHUmd_tIE http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/73845/vita---milosniczka-pieszczot-szuka-domu-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/vita-milosniczka-pieszczot-szuka-domu-25137345.html
  22. Nowy opis Vity: Vita to ok. 4-letnia suczka średniej wielkości (ma ok. 40 cm w kłębie i waży ok. 16 kg), która od 28 sierpnia 2013 r. przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katowicach. Pomimo pobytu w schronisku jest bardzo wesoła. Bardzo lgnie do ludzi i uwielbia pieszczoty. Widać, że brakuje jej kontaktu z człowiekiem. Niestety do innych psów nastawiona różnie; na wiele warczy, ale raczej rzadko zdarza jej się zaatakować. Nie lubi jednak nachalności z ich strony i powinna być jedynym psem w domu. Na smyczy chodzi ładnie. Vita trochę boi się ruchu ulicznego, a w szczególności dużych aut. Potrafi wykonywać komendy siad, łapa, waruj oraz poproś. Rozpoczęła też treningi agility. Nie lubi szczotkowania, ale jej krótka sierść nie będzie wymagać tego często. Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana. Kontakt w sprawie adopcji: [email protected], 514324200 Maciaszku, prosiłabym o zmianę opisu na stronie schroniska i fundacji oraz o zmianę zdjęcia na poniższe. :)
×
×
  • Create New...