Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. odnowiłam Kseni ogłoszenia wróciłam do ogłaszania na Wrocław nie mam już pomysłu :(
  2. wychodzi że 365 zł a styczeń się kończy ktos ma kontakt z funią to niech jej przypomni ...
  3. m.in funia zalega z deklaracjami kto jej przypomni? może jej umknęło
  4. i tak nie wystarczy na grudzień :( :(
  5. Dzięki fantom podarowanym po raz kolejny przez Ranias zrobiłam mały bazarek zapraszamy :) zdjęcia duże ale nie potrafię na nowym dogo wstawiać przez adres url bo mi tylko link wychodzi a nie pokazuje zdjęcia wie ktoś jak to zrobić?
  6. poleciał przelew z bazarku 90 zł Mari proszę potwierdź jak będziesz sprawdzać wpłaty watek bazarku:
  7. Ranias ale nie wiesz jak usunąć wiadomości czy z innych przyczyn technicznych? jeżeli to pierwsze to: 1. kklikasz kopertę wiadomości - rozwja się okienko i na samym dole okienka jest "przejdź do skrzynki odbiorczej" 2. jak klikniesz to powinno sie otworzyć okienko "moje konwersacje" i tam zaznaczając okienka pod zdjęciami odpowiednich osób po kliknięciu pojawi sie małe czarne okienko z ikonką kosza na śmieci klikasz i usunięte 3. a z boku po prawej stronie powinno być małe okienko i procentowo pokazane ile masz użytego miejsca w skrzynce bo może w cale nie masz pełnej tylko jest inny powód natury "głupie forum"
  8. Ranias masz zapchana skrzynkę albo coś innego się porobiło bo nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości
  9. jak nie macie co zrobić z kasą to Ksenia chętnie przyjmie... :) zapraszam na jej wątek odebrana interwencyjnie jako szczeniak do tej pory nie ma domu deklaracje się prawie wszystkie wykruszyły nie ma kto robić bazarków ogłoszeń jedna wielka masakra że chce się płakać na hotel za grudzień to nie wiem jak nazbieramy :( a co do Szydłowiaków to jeżeli chodzi o psy z tego wątku... to zapytajcie Kamę210 jakby co o konto bo inna fundacja użyczyła dla nich konto... (długa historia) a macie jakieś wieści od Tajgera :)
  10. Zapraszam na bazarek dla Kseni a w nim m. in ubrania w rozmiarach 36-38
  11. robiłam od nowa na szczęście jakimś cudem nowe forum współpracuje z moim komputerem i nie muszę pisać po znajomych
  12. Mari jak znajdziesz chwilę proszę potwierdź na poprzednim bazarku wpłatę na konto bo nie chcę żeby potem ktoś coś zarzucał (o ile kogoś to forum jeszcze obchodzi)
  13. zapraszam po raz drugi Ranias ukradłam Twój pomysł na bazarek... Barb dziękuję za fanty
  14. wpis pt. : był sobie otwarty bazarek dla Kseni..... był bo narobiłam się jak dziki osioł u znajomych na komputerze a wszystko w.y.j.. w kosmos chyba wynoszę się z dogo dajcie jakieś namiary na siebie na pw jak ktoś chce miec do mnie kontakt
  15. podczytuje watek Sheldonka j jestem pelna uznania dla Ciebie Sylwija dobrze ze Maluch trafil na Ciebie czy raczej Ty na niego ... Oby Nowy Rok przyniosl Wam same dobre dni! zycze Wam tego z calego serca. Ani sie obejrzymy a psiak bedzie nadrabial swoje dziecinstwo szczesliwy bo bez bolu.
  16. Zycze Wam wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i zeby Kseniulek znalazl wreszcie swojego czlowieka
  17. ciekawe czy mamy kase na listopad
  18. spokojnych Świąt i powrotu do zdrowia dla Eci
  19. świąteczne pozdrowienia od Skubulca :)
  20. Przelałam Kseni 30 zł trzeba pogonić deklarowiczów :) zdaje się że nie ma wszystkich wpłat... a ktoś ma kontakt z Rolandem De? to ktoś z dogomanii? wygląda na to że zrezygnował :(
×
×
  • Create New...