Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Mi wychodzi 135 zl :! szal nawet na pol taniego hoteliku nie wystarczu
  2. Ktos umie podliczyc ile mamy realnych deklaracji?
  3. Barb jak wyślę nowe zdjęcia na psygarnij to wkleję link a na razie nawet olx można udostępniać http://olx.pl/oferta/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDbj2FT.html a fanty chętnie przyjmę dziekuję
  4. Mari jak możesz to potwierdź na bazarku Kseni że doszła kasa z naszego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/333671-koniec-rozliczam-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-kseni/
  5. Kejciu nie wysylalysmy nawet nie wiedzialam ze takie cos ba fb jest wysylalam na inne adopcyjne na fb ale udostepnien brak :( dzieki za info wysle informacje i zdjecia mam nadzieję że udostępnią ja juz nie mam pomyslu strasznie to dziwne ze nie ma odzewu z ogloszen nawet glupich :(
  6. Do mnie wpłaty z bazarku doszły już wszystkie więc przelałam 66 zł wyżebrałam od faceta 40 zł dla Kseni tylko przelew poszedł na help animals ale do Kalisza :( :( bo sobie konto wziął z internetu :(
  7. No ja tez bazarku nigdy nie robilam ale nie zw wzg technicznych bo akurat bazarek na dogo to jest wyzwanie...:) a na fb dodawanie zdjec to pikus popytam.znajoma jak.sie zaklada bazarki na fb
  8. Sorki ze sie wtrace ale nie konczcie bazarkow tylko przeniescie je na fb bo jak.mozna zauwazyc na dogo to dokladacie kase do tych fantow... a na fb takie "zagraniczne" frykasy maja wziecie za spora kase
  9. fajnie by było Dropsia zobaczyć... szkoda że się nie udało z tymi zdjęciami :( fakt stadko pokaźne :) super ludzie :)
  10. Mam nadzieje że Tam jesteś zdrowy .... Pamiętam
  11. Cygusiu pamiętamy....
  12. a tymczasem na bazarku dla Kseni trzy nowe fanty od Ranias :) Zapraszamy
  13. nowe ogłoszenia: http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-i-zarazem-niewidzialna--Ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka-id121819.html http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Piekna-i-zarazem-niewidzialna-Ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka,47357834.html http://krakow.lento.pl/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-czeka,3337268.html http://alegratka.pl/ogloszenie/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-27032356.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/289038/Piekna-i-zarazem-niewidzialna--Ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka/#.VjJS-dIvdxA http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/289038/Piekna-i-zarazem-niewidzialna--Ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka/ http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczeni%C4%99ta/krak%C3%B3w/pi%C4%99kna-i-zarazem-niewidzialna-+ksenia-czeka-na-swojego-cz%C5%82owieka/1001463924160910477792009?activateStatus=pendingAdActivateSuccess http://www.pineska.pl/?controlCode=c5b1d9a823b41d706c4f1cc4dd93dfde&id=153736&do=confirm
  14. posłałam Kseni 30 zł wieczorem postaram się odnowić i zrobić nowe ogłoszenia
  15. Zapraszam na bazarek dla Kseni a w nim kosmetyki, książki, ubrania i inne :) OTWARTE do 3 listopada http://www.dogomania.com/forum/topic/333671-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-kseni-ceny-ju%C5%BC-od-5-z%C5%82-zapraszamy-do-3-listopada/ dodane nowe fanty zapraszamy :)
  16. Zapraszamy na bazarek :) Dziękuję Ranias za fanty :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333671-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-kseni-ceny-ju%C5%BC-od-5-z%C5%82-zapraszamy-do-3-listopada/?p=16608508
  17. Ranias przysłała mi zdjęcia fantów będzie bazarek tylko jak na razie to nie mogę znowu wklejać zdjęć i nie mam żadnych emotikon masakra jakaś wszystko u tej Kseni pod górkę :( jakby ktoś chciał dodać od siebie jakiś fant na bazarek to można mi przesłać zdjęcie fantu i opis to wstawię na bazarek
  18. Sa jakies nowe wplaty dla Kseni? podajcie prosze
  19. To nie są moje zdjęcia tylko pobrane ze strony hoteliku. tak na marginesie (bo nie wiem o co chodzi) fotografia i psie przybłędy nie muszą się wykluczać
  20. Bez problemu je sciagniesz ja do ogloszen bralam
  21. Szarotko ona ma sporo zdjęć na stronie fb hoteliku to jest link: https://www.facebook.com/the3rdpole
  22. Odzew będzie zapewne niewielki bo wątek Kseni przez tyle lat na pewno większości osób na dogomanii jest znany.. ale próbować musimy ja tez wysyłam prośby
×
×
  • Create New...