Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. a może warto zrobić jakiś bazarek cegiełkowy na zakup takiej klatki żeby służyła ogólnie dogomaniakom z tamtej okolicy?
  2. Nie mam pojecia jak to zalatwic poza tym ze mozna to zglosic na policje... Nie znam sie na prawnych aspektach takich rzeczy czy nie trzeba zalozyc jakiejs sprawy sadowej czy cos takiego.. a jak tak to raczej nas nie bedzie stac Mysle ze poczekajmy ten tydzien Ulv dala jej jakies ultimatum przed zgloszeniem sprawy powiedzialam zeby przekazala Monice ze ma sie odezwac mysle ze jak cos to trzeba sprawe zglosic calosciowo.. od nas to chyba 750 zl Ulv chyba 2300 i jeszcze jakas jedna dziewczyna jest ale nie wiem.o jakies kwocie mowa i czy to tez pieniadze ze zrzutek
  3. Kochani :( bardzo mi przykro ale chyba zostaliśmy oszukani przez Monikę :( to ja prosiłam ją o założenie zrzutki :( przepraszam wszystkich którzy wsparli Argusia na zrzutce i udostępniali link do zrzutki swoim znajomym :( pobawiłam się w detektywa na fb dzisiaj wiem już na pewno że nie tylko nas oszukała bo inaczej w tym momencie tego nazwać nie można :( wielu z Was jest na dogo długo więc zapewne znacie ulvhedinn ... zobaczyłam jej post na fb odnośnie tego że ktoś znajomy ją oszukał i skontaktowałam się z nią i tez chodzi o Monikę niestety .. z tego co wiem jeszcze jedna osoba została w ten sposób potraktowana... nie wiem być może Monika ma jakies problemy ale powinna się wytłumaczyć a nie unikać kontaktu ze mną Ulv dała jej jeszcze czas na zapłatę jak tego nie zrobi to chyba trzeba będzie to zgłosić nie wiem :( przepraszam Cię Argusiu za moją naiwność :(
  4. Pasował by jak nic taki domek dla kotow u kogos na posesji :(taki duzy cos jak altana z okratowaniem :( szkoda ze tam nie ma zadnej fundacji z posesja bo mozna by bylo taki wybudowac :( tylko gdzie :(
  5. Też o tym.mysle ale chyba przy wiekszej ilosci psow po prostu nie jest mozliwe poświecenie im wiele czasu nawet jak by się bardzo chciało :( Mileczka z opisów Murki ma tak cudny charakter że na pewno by się szybko mimo wieku dostosowała do domowych warunków :(
  6. wiecie co tak myślę że z wszystkich pisaków w potrzebie tu na dogo najbardziej marzy mi się własny dom dla Milusi :((
  7. Podrzućcie mi prosze konto Murki bo mam kompie do ktorego chwilowo nie mam dostępu :(
  8. Tysia w weekend nie korzysta z internetu moze jutro coś napisze.. ja jej jesczcze napisalam smsa na telefon ale bez zadnej reakcji tym.razem.
  9. Tysiu jesli chcesz to jutro podam Ci jej nr telefonu to nie jest nic do ukrycia po podawala go przez dlugi czas jako kontakt do ogloszen
  10. To nie tak ze nie odpisuje ... Tylko prosze ja ona odisuje ze jutro zrobi i taka zabawa... Teraz znowu napisalam ale nie odpisala na razie moze jest w pracy
  11. I od lipca pisze ze przeleje kase ... Przykre
  12. Kochani prosze doradzcie ... :( Zlapalam te kotki dwa dni temu same juz wcinaly karme a nawet myszki .. kocicy nie udalo mi sie zlapac :(( pojechalam dac jej lepsza karme i wydaje mi sie ze ona ma takie nabrzmiale cycuszki od mleka :( pewnie to normalne no bo nie karmi a:( ale boje sie zeby sie cos jej nie stalo :( nie dam rady jej teraz zlapac na szybko :( moze cos doustnie mozna podac do karmy na zatrzymanie laktacji:( Edit.. juz wiem udalo mi sie skontaktowac z lekarka mojego psa j jutro podjade po taki syrop na zatrzymanie laktacji ufff ...mam nadzieje ze pomoze
  13. Moze Mari tu zajrzy ona rozmawiala z Kikou jak u niej wyglada sytuacja z kotami... Napisalam po raz kolejny dk Moniki jak bedzie bez reakcji znowu to podam Wam jej nr
  14. Jak zakaza uboju rytualnego na eksport w Polsce a nie pojdzie za tym zakaz transportow dlugodystansowych zywych zwierzat to bedzie masakra:! Tak jak w przypadku koni do wloskich rzezni :(
  15. czy u kikou są koty i czy ktoś z nią rozmawiał o tym?
  16. że jutro rano przeleje ale to było tydzień temu... wczoraj znowu jej napisałam.. troche niepoważne od sierpnia ją ponaglam
×
×
  • Create New...