Strasznie, strasznie się cieszę, że Czika trafi na DT do Ani! Ze swojej strony obiecuję sesję foto dla Cziki oraz ogłoszenia, jak najintensywniej się da! :)
aha i jeszcze te pieniądze musimy rozdysponować po Żabce, czyli 386,01 zł.
Aniu, proszę podaj wątek tego psiaczka-kudłaczka (jak on ma na imię?)
Proponuję (ponieważ niewiele osób się wypowiedziało póki co na ten temat) poniższe rozdysponowanie środków Żabki:
100 zł dla kudłaczka
100 zł dla Cziki (na karmę, weta, pewnie jakieś szelki/smyczka też się przydadzą)
93 zł dla Chani, która wróciła z adopcji i ledwo wiąże koniec z końcem (hotelik kosztuje 300 zł) wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/137247-korek-w-ds-korachani-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-potrzebujemy-pomocy/
93 zł dla Paryska z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/143154-odebrany-od-w%C5%82a%C5%9Bciciela-parys-szuka-domu-brak-funduszy/page-9
Proszę o zgłaszanie uwag, nie chcę sama decydować.