elik - dziękuję za bardzo miłe spotkanie!
Bardzo miło było mi poznać Czikę :)
Tak, jak pisze ciocia elik - Czika to żywe srebro! Zdjęć miałam zrobionych prawie 200 (!) z czego niewiele nadawało się do użytku, bo sunia ciągle w ruchu. Czika jest mega pozytywnie nastawioną sunią, ma w sobie całe pokłady energii, biega, skacze, rozdaje buziaki, rzuca spojrzeniami, podpatruje co można by zjeść, zaczepia... ale to wszystko jest bardzo bardzo sympatyczne i nienachalne. Jest przeuroczą suczką, która powinna wspaniale się odnaleźć w nowym domu.
A oto dowody naszego dzisiejszego spotkania:
Patrzcie na te "zębiska" ;)