Tak, w razie "w" mogę być skarbnikiem :) Wiem, że AniaB kupiła dla Cziki karmę, za którą jej zwrócę pieniądze z tego, co zostało na koncie Żabki.
Jeśli chodzi o smyczkę, to muszę przemyśleć jutrzejszy dzień, jak stoję z czasem i dam znać dobrze? Ja mam Twój nr to zadzwonię dzisiaj, jak tylko będę mieć chwilkę spokoju w pracy.