o jacie..jak Panu Farcik z głowy wyjśc nie moze to myśle, że to dobry znak...teraz zeby kotecek też Farta...hmm przynajmniej stolerował z wzajemnością...
KCIUKI MOCNO MOCNO MOCNO zaciskam!!!
p.s. mestudio - teraz lepiej ..... :loveu: :mdrmed: :jumpie:
hihihi