-
Posts
862 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Raczyna
-
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Raczyna replied to magdola's topic in Już w nowym domu
spędziłam ostatnie godziny na przeczytaniu wątku żal psiaka, tu pewnie złożyło się kilka rzeczy- to w jakim był stanie psychicznym, nie dał do siebie podejść, był agresywny, trzeba być fanciolem żeby chcieć do takiego psa podejść i przebadać, a że mógł się rozchorować to bardzo prawdopodobne przykro strasznie :( jedyne co można zrobić, to może faktycznie wykorzystać sytuację(TVN) i postarać się zaradzić takim wydarzeniom w przyszłości- ukrucić Lupi, zrobić szum przy schronisku niech śmierć Pimpusia nie pójdzie na marne:mad: -
Telefon. Niepewny głos w słuchawce: - Wzięłaś już jakiegoś tymczasa? - Niee? Już miałam na końcu języka "a kogo i kiedy mi przywieziecie", ale dałam się Eli wygadać ;) Czaki przyjedzie do mnie, zobaczymy co się da z psem zrobić- w sensie popracować. Gdyby były jakieś mega horrendalne problemy z psem to mam obiecaną pomoc dwóch kapitalnych behawiorystek, ale myślę że damy radę. Czekam na czarnucha.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
to główny temat muzyczny z bardzo fajnego filmu (jest też w wersji symfonicznej), i jest tak piękny, że słucham go w kółko, chciałam Wam też go pokazać, jeśli nie znacie.... [url]http://www.youtube.com/watch?v=kTESnUokhMU[/url] -
jeśli się nie mylę ma na imię Coco przewińcie od razu na 3 minutę [video=youtube;zL8J6pZU6A0]http://www.youtube.com/watch?v=zL8J6pZU6A0[/video]
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Raczyna replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
ja mam konkretne pytanie o łapkę Reiko co dokładnie z nią tam jest nie tak- wiecie? czy ewentualnie można by mu zrobić konsultację w Klinice do której macie zaufanie/możecie polecić? i ile taka konsultacja by kosztowała? chodzi o to czy to jest do zoperowania -
Do niedawna schroniskowy numer ...ZJAWISKOWY OWCZAREK BEZ OGONA
Raczyna replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']Cezary ostatnio zajadał taką karmę - [B]Purina Veterinary Diets EN GastroENteric. [/B](Iwona ją poleciła i SKARPETA zamówiła ;)). Wiem od Iwony, że dobrze tolerował tą karmę, ale jako że chlopak ma spory apetyt, to szybko sie skończyła :roll: [IMG]http://www.pet360.com/productimages/20153408_lg.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj, najtańszą znalazłam za 220zł :( a możemy spróbować innej dla wrażliwców? może mu jeszcze jakaś spasuje- że będzie smakowała i dobrze działała, a nie będzie taka droga? jaką jeszcze można by przetestować? -
Jaśminek - słaby, malutki staruszek- jego DT zmienił się w DS :)
Raczyna replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
śliczne ma imię nasz Jaśminek :loveu: -
no proszę, Fuksik już bezjajeczny i już z ogłoszeniami :D to życzę żeby szybko ktoś się w nim zakochał :)
-
[quote name='toyota']Tak, dokładnie - facet nie żyje od 2 dni ! Nie sądziłam, że kiedykolwiek ucieszę się z czyjejś śmierci. Byłoby go trudno ukarać, opinia weta schroniskowego była bardzo zachowawcza, a tak los sam wymierzył sprawiedliwość.[/QUOTE] mam nadzieję że trafił w miejsce, gdzie go różne psy będą po doopie gryzły uściski dla Mamy i dla Zojeczki, i dla Hope też:Rose:
-
Do niedawna schroniskowy numer ...ZJAWISKOWY OWCZAREK BEZ OGONA
Raczyna replied to izek77's topic in Już w nowym domu
na tę chwilę na bazaru mamy już 81zł :) mam nadzieję, że nazbieramy jeszcze więcej :D -
Do niedawna schroniskowy numer ...ZJAWISKOWY OWCZAREK BEZ OGONA
Raczyna replied to izek77's topic in Już w nowym domu
nie znalazłam nigdzie jaką dokładnie karmę miał Cezary? firma i nazwa:razz: -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
Raczyna replied to joteska's topic in Już w nowym domu
rosyjskie niebieskie to te koty co są jak psy? i machają ogonami gdy się cieszą, a nie że są złe? ktoś mi kiedyś opowiadał, ale nie pamiętam czy te koty były "niebieskie" czy "dymne" u mnie był kot na święta, właśnie wyjechał, strasznie płakał fajny był :) też szukamy mu domu i boimy się wiosny, będzie wysyp kociąt i szczeniąt :( -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
Raczyna replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='wolf122']oj :mad: kocham Wilczycę i wilki ,słowo :bluepaw: jakem wolf :lol::cool3:;):loveu: [URL="http://up.programosy.pl/foto/527641_309989905794199_113720029_n.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/527641_309989905794199_113720029_n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] kumpel mi zaglądał przez ramię i słyszę jak mamrocze "o, teściowa" -
Karilka, zaglądasz tu jeszcze? bo mam pytanie hipotetyczne :) Misiek i Szarik lepiej się już odżywiają, psychicznie są w miarę dobrej kondycji, futerko im powoli odrasta do którego momentu byłyby wskazane kąpiele? zakładając oczywiście sprzyjające warunki? bo teraz na pewno byłoby super gdyby je można wytomkać, ale za miesiąc?
-
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
Raczyna replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Izula prosiła, więc wrzucam z prośbą o pomoc pięknemu ONeczkowi : [URL]https://www.facebook.com/events/554912264538176/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238652-Do-niedawna-schroniskowy-numer-ZJAWISKOWY-OWCZAREK-BEZ-OGONA[/URL] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7033/42812146406517030765315.jpg[/IMG][/QUOTE] widoczny na zdjęciu Cezary, to ten sam który zaprasza do księgarni w moim podpisie zbieramy na jego dług, zostało jeszcze 420zł, jeśli mogłybyście pomóc nam podnosić wątek (a może znajdziecie coś interesującego dla siebie?) to byłoby super banerek podlinkowany, dzięki -
20 kwietnia nie będzie mnie w Polsce, szkoda, bo bym się chętnie z Wami wybrała mam pytanie u mamy w piwnicy jest kilka styropianowych płyt, tych takich najgrubszych do ocieplania budynków, mam też spory kawałek wykładziny- z takiej dużej kuchni, reflektujecie na to? styropian jest w Chorzowie na 3-go Maja a wykładzina w Świętochłowicach na Szkolnej nie wiem czy się wam opłaca po to jechać- jeśli nie to dam cynk do chorzowskiego schroniska, ale wy jakoś tak jesteście u mnie na pierwszym miejscu ;)
-
no i co z tym chytrym planem? udało się czy śnieg go zasypał?
-
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
Raczyna replied to Merys's topic in Już w nowym domu
owczarki jak mało które pieski wiedzą do czego służy poduszka:loveu: to tacy psi arystokraci:razz: udało się małej po prostu cudownie :) -
myślę że zabieg tak nie zadziała na pewno będzie jej trzeba te miejsce przemywać, więc nawet gdyby nie chciała to znowu będziesz bliżej, i będziesz przynosić ulgę może nawet to wyjdzie na plus :)