-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Już po ilości powiadomień z Dogo na mailu wiedziałam, że coś się dzieje u Beni... A tu taka wiadomość! Eliczku, to co napisałaś, to jak z najpiękniejszej bajki dla naszej Beni. Wszystko. To teraz musimy całym Klubem czekać na wtorek z ciepłymi myślami i kciukami za nasza Lwiątko. Kochana, mądra Beniusia. Dobrego piątku dla wszystkich Fanek.
-
Bazarek w połowie dla Apsika... Dziękujemy, Martello.
-
Zaglądam z ciepłymi myślami do naszego Apsika i życzę Wszystkim dobrego świątecznego dnia.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Nikt się nie przejmuje... Dlatego lepiej pisać o pogodzie, Nesiowata. Od rana wieje, bo idzie zmiana. Dziś burze, a od jutra chłodniej. Będzie dużo słońca i niestety nadal brak wody z nieba... Spokojnego świętowania dla Przyjaciół Grzesia. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem, Grzesiu. Dobrego dnia dla Wszystkich. Dla jednych leniwego, dla innych pracowitego. A jutro znowu świątecznie. Ogólnonarodowe zamieszanie... -
Też się martwię o Apsika, ale mam nadzieję, że wszystko się unormuje do następnej kontroli... Spokojnego dnia.
-
Zaglądam do Apsika w pierwszy majowy poranek. Chyba wszystko dobrze u niego... Miłego dnia dla Apsikowych Przyjaciół.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Po ciepłej nocy zaglądam do pierwszomajowego Grzesia. Miłego dnia dla Wszystkich. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Do świtu słyszałam trzy burze. Jedna chyba bez opadów, druga z małym deszczem, a trzecia już przyniosła sporo wody z nieba. Może macie mocny sen. Albo ja mam sny z burzami. Tylko dlaczego moja sunia miała takie mokre futerko po porannym spacerze?... Grześ na pewno burze słyszał.