-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Też tak uważam, Grzesiu. Dobrego piątku dla Grzesiowych Przyjaciół. -
Wielki Dzień Misia, Pani Joli i Twój, Dora. Szczęśliwej drogi dla Murka, dla już nie naszego Misiaczka i dla wszystkich psiaków, które jadą razem tym transportem. Kciuki. A jak Misio zamelduje się już w swoim ślicznym Domu, to od czerwca dołożę Misiową deklarację do mojej stałej na drugiego Szczebrzeszyniaka, który czeka u Murki. Na naszego Apsika. Spokojnego piątku dla Wszystkich.
-
Poczekamy, Radku... Na wszystko brakuje nam czasu... Tak już jest. Norcia też poczeka. Tym bardziej, ze masz ją w awatarku.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Ale fajna Gromadka... Tysiu, to przecież nie są duże psiaki. Pomyśl. Dobrego dnia dla Wszystkich. -
Ktoś tu nowy banerek Norci obiecywał...
-
Rozumiem, Tysiu... Mnie na FB nie ma i chyba już nie będzie. Czasem czytam na Dogo o atmosferze tam i o tym, że stałe deklaracje nie są tam "stałe"... Współczuję Ci przykrych przeżyć. Też bym nie wytrzymała psychicznie na pewno. Może ktoś zaufany w Grupach pomoże naszej Mimisi. Musimy dać radę. A ogłoszenie od Hop! też mi się bardzo podoba. Trzymam kciuki za Lisiczkę i za dobrych Ludzi w moim mieście.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jesteś piękny, Grzesiu. Bardzo ładne zdjęcia, bo Grzesio chciał pozować i chyba pani Fotograf coraz lepsza w swoim fachu. I nawet lajków mi z rana nie zabrakło... Dobrego dnia. -
O poranku zaglądam do naszego Apsika. W nocy nareszcie było trochę deszczu... Dobrego dnia dla Wszystkich.