-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, żartujemy, ale żal za serce ściska... Nie możemy tracić nadziei. Grzesiowy Domku, zadzwoń... Dobrego dnia. -
A to niespodzianka... Jak widać, już tylko dla mnie. Dobrze, że Beniusia po pierwszej nocy w swoim Domku. Trzymam kciuki za wszystko. Fan Klub Beni pewnie rzeczywiście powoli się rozwiązuje, ale tak naprawdę wątek każdego Bezdomniaczka czekającego na Dom jest takim Fan Klubem. Tylko że my miałyśmy tu swój Regulamin, swój banerek i codzienne miłe spotkania. Niby obowiązkowe, ale to był przemiły obowiązek. Bądź szczęśliwa, nasza Beniu kochana.
-
Dzień dobry, Pomadko. Sarunia, a może wklej na pierwszą stronę fotki z mojego postu, bo jak Ktoś nowy wejdzie na wątek, niech zobaczy ratowaną Radysiankę... Za jakiś czas i tak podmienisz jak u Emki na zdjęcie Pomadki w pościeli... Te zniknięcia fotek to chyba nie sprawa Dogo. Kolorowe tabliczki są komunikatem z hostingu Tinypic... Dobrego dnia.
-
Zaglądam do naszego Apsika i życzę Wszystkim dobrego dnia. Dobrego dnia, pani Danuto.
-
Zaglądam do Beni i... do Kici. Eliczku, wierzę, że wszystko będzie dobrze... To jest chyba różnie po sterylce. I u psiaków i u kotów. Na wątkach na Dogo to też widać. Niektóre sunie znoszą sterylizację gorzej i dłużej dochodzą do siebie, ale wszystko jest w porządku. Czekamy, co powie pan Wet. Kciuki cały czas. Spokojnego dnia dla wszystkich Fanek Beni i Kici.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ależ oczywiście, Tysiu. Ale Grześ jest jeden, a odgadło w konkursie Olenki kilka Cioć i jeden Wujek... Może być problem, a przecież nie chcemy awantur na naszym kochanym Dogo... Spokojnego dnia dla Wszystkich. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Bardzo na serio, Olenko. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. I już po długim weekendzie... Musimy jakoś przetrwać trudny czas powrotu do rzeczywistości. Damy radę. Spokojnego poniedziałku.