-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Nesiowata, zdrowia Ci życzę, bo szkoda wiosny na chorowanie... Dobrego dnia dla Ciebie i dla Wszystkich stąd. -
Piękne wieści... Nasz Apsik zrobił furorę. Czy kogoś to dziwi? Apsiuniu, już niedługo będziesz szalał z Kirą. A potem to już na pewno Domek Cię szybko znajdzie...
-
Eliku, zniknął Ci jakiś czas temu banerek Kikuni, teraz Gwiazdki. Zniknęły też banerki Neli, Pomadki i pewnie wszystkie zrobione przez Iwstar59. Napisałam do Niej PW już dosyć dawno, ale na razie nie wchodziła na Dogo. Mam banerek Gwiazdki, bo ostał się w podpisie Yoany jakimś cudem... Może Yoana gdzieś go sobie zapisała u siebie dodatkowo... Mój jest trochę zmniejszony, bo sygnaturki teraz węższe, a nie chcę mieć podpisu za bardzo wielopiętrowego. Możesz sobie skopiować, bo już tylko Yoana i ja wędrujemy po Dogo z Gwiazdką...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No tak... Niesamowita jesteś. Przyszłam do Grzesia w samo południe, żeby napisać, że rano wysłałam deklaracje na maj i czerwiec. I jeszcze mały bonus na obróżkę z feromonami, którą Grześ teraz nosi, bo pamiętam, że obiecałam. Widać z pamięcią u mnie jeszcze nie jest źle. Razem poleciało 100 zł. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, trzeci bazarek i wszystkie w jednym czasie... Niech się pięknie kręcą. Dobrego poniedziałku dla Grzesia i Grzesiowych Przyjaciół. -
Jesteś nareszcie, Eliczku... Bardzo Cię brakowało i u Beni i w ogóle na Dogo.Spokojnie dojdziesz sobie tu do ładu ze wszystkimi sprawami. Dobrze, że już jesteś. Bardzo cieszą dobre wieści o poprawie wyników badań Benitki. Spokojnego poniedziałku dla naszej kochanej i bardzo dzielnej Beniusi i dla całego Klubu.
-
Trzymam kciuki za Apsika i jego dzisiejszy powrót ze szpitala. Wracaj, Apsiczku...
-
Dziewczyny Kochane, nawet nie próbuję się z Wami porównywać, ale taka dogomaniaczka jak ja też ma swoje "problemy" i zgryzoty... Deklarowiczów jest na Dogo coraz mniej, wszyscy na maksa zadeklarowani, a Bezdomniaczków zawsze wiele. Bardzo czekających na pomoc. Serce mnie boli i często wcale nie w przenośni, że nie mogę złożyć nowych stałych, wpłacać jednorazowo ... Ja to mam tak, że znam "wszystkie" wątki na Dogo, ale odzywam się tam tylko, gdzie mam stałą albo coś psiakowi podarowałam jednorazowymi. Tylko tam. Na innych już nie śmiem... Za mało nas jest na Dogo. A "głupich" telefonów nie zazdroszczę... Nadziei na kochający Domek dla naszej Pomadki nie tracimy.