-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Moniko, mogłabyś wkleić piękny konwaliowy portrecik Pelikanka i Beni na wątek Beniusi?... Elik się ucieszy, jak wróci z podróży. Wszystkie Fanki się ucieszą. Zwykłe zdjęcie podkradłabym sama, ale ten portret to jednak Twoje dzieło i nie chcę łamać praw autorskich... Dobrego wieczoru dla Pelikanka i jego Przyjaciół.
-
Dobrze, że już po operacji....... Apsiunio już tyle się nacierpiał w życiu, że zniesie i teraz ten bardzo trudny dla niego czas. Kochany psiak.
-
Kochany Apsik za chwilę jedzie na operację... Musi być dobrze.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem, Grzesiu. Czytałam o tym, gdy poznałam wątek. Ale to chyba nie o tym napisała Olena na moje pytanie o obróżkę z feromonami, którą Grześ nosi teraz. Nadal nie rozumiem. Nieważne. -
Murko, jak dobrze, że napisałaś... Musimy być dobrej myśli. I jesteśmy. Ciepłe myśli wysyłam do Was i do naszego kochanego Apsika. Kciuki za wszystko.
-
Też o tym myślę...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, nie bardzo rozumiem... Tak tylko spytałam. Bardziej Grzesia, chociaż on mi nie odpowie przecież. Chciałabym, żeby mu obroża pomagała choć trochę, a Tysia pisała, że po miesiącu zaczyna oddziaływać na psa. -
Apsiku, wśród dobrych ludzi masz wielu dobrych Przyjaciół.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry. Ciekawe, czy obróżka z feromonami już zaczęła działać... Czy pomaga naszemu Grzesiowi... -
Tak, Madie. Trzymaj się dzielnie, Apsiku. Jeszcze dwa dni...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nasz słodki, kochany Grześ. Viki i Grześ... Piękne.