-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Teraz zrozumiałam Twój post, Dora. Kto nie wie, niech zajrzy na wątek Misia... Kciuki tam potrzebne.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak, Eliku. Jakieś nagrody będą, Olenko?.. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Niedzielne dzień dobry, Grzesiu. Strzelałam... -
Jedz i tyj, Apsiku. Dobrej niedzieli dla Was wszystkich.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Blekusia. A cegiełka poleci i doleci w poniedziałek. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, od kilku godzin myślę i myślę... Może to nasz Grześ? -
Jestem, Mufciu. Onaa, dopisz, proszę, jeszcze jedną stałą deklarację dla Mufeczki. Deklarują od maja 20 zł miesięcznie. Mufka jest jedynym psiakiem, do którego od początku wątku zaglądam każdego dnia, często się odzywam, a nie dostał ode mnie stałej. To niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że deklaracje już niedługo nie będą Suni do niczego potrzebne, ale gdyby musiała jeszcze trochę poczekać na Domek, to w jej skarbonce zacznie brakować do pierwszego... Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół Mufki.
-
Z ciepłymi myślami zaglądam do naszego Apsika. Dobrej soboty Wszystkim.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To większej ulgi Ci życzę, Nesiowata. Powoli wszystko wraca do normalności. Zaraz znowu matury... Tyle lat minęło, a ja co roku jestem szczęśliwa, że nie muszę jej już zdawać. Dobrej soboty dla Grzesia i Grzesiowych. -
Też coś napiszę... To było 13 lat temu. Pojechałam do Przytuliska po moją poprzednią sunię. Powiedziałam tylko, że to ma być nieduża sunia, ok 5-6 letnia. Pani Ewa wybrała dla mnie dwie. Przytuliskowe weteranki. Lisię, nieufną, lękliwą, po ciężkich przejściach, pokazującą ząbki. I Kropę, przytuliskową ulubienicę, kochającą cały świat. Wypuściła do mnie obie. Kropa stanęła w drzwiach, obszczekała mnie i nawet do mnie nie podeszła. Lisia przyleciała do mnie i prawie wskoczyła mi na kolana. Pani Ewa była w szoku. Potem w aucie trzymałam sunię na kolanach, a ona co jakiś czas unosiła głowę i patrzyła na mnie. To był pies jednego pana, a tym panem byłam ja. To było czasem trudne, ale takiej silnej, głębokiej i pięknej więzi nie miałam z psem ani wcześniej, ani później. Bratankowie patrzyli na mnie jak na psiego szamana, bo Lisia rozumiała każdy mój gest i słowo i chodziła za mną jak po sznurku. Reszty świata nie widziała.
-
Nesiowata, byłaś dziś u Gwiazdki później, ale bardzo wcześnie. Fajne te Twoje kotki... Myślę, że one tam na dworze w nocy to niezupełnie śpią... Nocne, ciekawe kocie życie. Nocne życie małych drapieżników. A w dzień śpią pewnie potem grzecznie w domku słodkie przytulaski. Jak zawsze świetna scenka z Nesiowatej Krainy. Tym razem kocia. Dobrego piątku dla wszystkich Przyjaciół Gwiazdeczki.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kiepsko, Nesiowata... Dwa razy zagrzmiało i spadły trzy krople deszczu. Mimo wszystko dobrego piątku dla Przyjaciół Grzesia. Czarnego Księcia. Piękne...