Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Kolejny radysiak . który skradł moje serce. Zagubiony i bardzo smutny malutki Korniczek. Oto co napisały o nim wolontariuszki : " KORNIK - długi rudzielec na krótkich nogach; jamnik długowłosy w rodowodzie gwarantowany. Mądrze i poczciwie patrzy mu z oczu. Nie chciał co prawa zawrzeć z nami znajomości na początku: wraz z kojcowym kolegą nakręcali się jeden przez drugiego i przysięgali, zę będą obaj walczyć do krwi ostatniej, a nie dadzą się złapać i nie wyjdą z kojca. Jak to bywa najczęściej - domniemana agresjaokazała się lękowa. Poza kojcem Kornik okazał się po prostu starszym, dobrym, zagubionym pieskiem. Nawet jak się cofałyśmy, sam do nas podchodził, byle bliżej. Widać po nim, jak bardzo pogubione są te psy, które trafiają do schroniska - i jak często ich ogromny ból i tęsknota zamienia się w rozpaczliwy krzyk. Tak jak u Kornika. Kornik ma ok. 8 (może ciut więcej?) lat. W schronisku przebywa od grudnia 2015r. " Schron opuścił w czwartek i przez dwa dni przebywał u Pani Ireny , która od lat wspiera i pomaga psiakom a dzisiaj przeprowadza się do hoteliku u Murki. Razem z Korniczkiem bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu i obecność na watku. A oto Nasz bohater : 23.09.2017 r Korniczek pojechał do cudownego domku. Nareszcie znalazł swoją przystań na resztę życia. Powodzenia i szczęścia śliczny Korniczku.
  2. ok. Napiszę im aby kontaktowały się z Tobą .
  3. która ma Twój telefon? To napiszę aby kontaktowały się z Tobą . to jest moja odpowiedź na wpis Wiolety: " na dogo jest więcej zdjęć psów i to ja mam rację . więc proszę nie zarzucać mi pisania bzdur. Ponadto mam info od wiarygodnej osoby , która regularnie bywa w schronie. "
  4. ok. Bo ta Wioleta podobno była po psa z Anią i no właśnie. Widać na zdjęciach. Chcą abyśmy się dogadały co do pomocy psu. Co mam im napisać ?
  5. Tola który z tych dwóch owczarków w końcu był agresorem bo na fb osoba .która była po psa zarzuca mi pisanie bzdur. Twierdzi , że to ten co został był agresorem w stosunku do tego co pojechał . " Wioleta Tazbir To jest bzdury wlasnie ten ktory pojechal byl chroniony przez tego na chwytaku...trzeba spojrzec na zdjecia ktore sa na wydarzeniu !!!!I Ania byla osobiscie przy pogryzieniu I wie ktory jest ktory!!! Lubię to! · Odpowiedz · 10 godz. Wioleta Tazbir A opinie nikt mu nie wystawia tylko prawde sie stwierdza bo skoro nawet chcial gryzc ludzi to byl nie tym spokojnie, co???Kazdy madry trzeba po jechac tam I sie samemu przekonac Ania spedzilismy po nad 24 godz w drodze bez snu!!!!
  6. dla tych co nie są na fb dalszy ciąg mojego dialogu : " Marzena Malarczyk proponuje pojechać do schroniska i przekonać się naocznie jak to wygląda , sama też jestem ciekawa , od dwóch osób info , za chwilę prostowanie , zgłupieć idzie :( Lubię to! · Odpowiedz · 9 min jest grupka ludzi , która chce mu pomóc więc być może niedługo będzie wiarygodna informacja . Mam nadzieję , że się uda. Myślę ,że za szybko wydaje się opinie o psach pod wpływem emocji i incydentalnych zdarzeń. Ten pie był od jakiegoś czasu terroryzowany przez towarzysza z boksu. Ma rany po pogryzieniach. Nie wiedział co się z nim dzieje a na dodatek został zaatakowany przez dotychczasowego obrońcę więc jak miał zareagować ? Na chwytaku bez możliwości ucieczki ... Dezorientacja, strach i ludzie w koło . Skąd miał wiedzieć ,że chcą mu pomóc ?
  7. na razie nie mogę zadeklarować konkretnej kwoty bo właśnie dzisiaj wyjechał z Radys Kornik - pod moją opiekę ale na pewno nie zostawię oneczka bez pomocy.
  8. kochani chcemy ratować tego psiaka. Zajrzyjcie proszę na wątek . ZAPRASZAM .
  9. też myślałam o Kasi ale czy mają miejsce i będą chcieli go wziąć?
  10. ja jestem za . Tylko czy znajdzie się jakiś hotelik, który go przyjmie i za jakąś rozsądną cene bo Jamor tu zaproponowany jest cholernie drogi. Jest jeszcze Dzika Kępa Magdy Miluszkiewicz ale daleko chociaż jest tańsza od Jamora.
  11. Marzena Malarczyk a ta suczka co miała jechać do Eleonory dziś została adoptowana :( nie wiadomo gdzie ani przez kogo to ta młoda miała tam jechać ?
  12. napisałam na fb parę słów bo robią już z onka psa mordercę co rzucał się na ludzi by gryźć !!! " jak można po paru minutach i w wielkim stresie dla psa - oceniać jego zachowanie i przypinać mu łatkę " bardzo agresywnego do ludzi " ? Wstyd !!! Lubię to! · Odpowiedz · 5 min opamiętajcie co wypisujecie za bzdury ? Rzucał się by pogryźć ????? Sami tworzycie jakieś dziwne historie nie znając psa. Pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie !!!!! "
  13. Tola napisali na FB , że ta starsza onka co miała być zabrana podobno dzisiaj została adoptowana ? Wiesz coś na ten temat ?
  14. Nie wiem . Ale dziewczyny pisały , że na fb wystawili mu wizytówkę - " agresor "
  15. Dla mnie to jest pies przerażony , który nie wie co się dzieje i co z nim robią. Musimy mu pomóc. Ma ktoś jakiś pomysł ?
  16. napisała , że poda jutro
  17. trochę deklaracji już jest :)
  18. A te 2 starsze onki ? Są gdzieś ogłoszone ?
  19. A to on . Nie poznałam na tym zdjęciu :)
  20. jak dobrze kojarzę to chyba pojadą do Amadorki
×
×
  • Create New...