mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!
mdk8 replied to Nette's topic in Już w nowym domu
Jaka super wiadomość <3 -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
mdk8 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Jest już zbiórka na pomagam.pl https://pomagam.pl/zwewk9ko -
Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!
mdk8 replied to Nette's topic in Już w nowym domu
Jestem u biedaka . Na fb były jakieś deklaracje , wiadomo czy płaciliby dalej jakby psiak trafił do hoteliku ? -
Też jestem u suni . No chyba nie ma innego wyjścia jak jej pomóc. Z jakim tytułem wpłacać na Wasze konto ?
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
mdk8 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ja nie mam nic przeciwko. Każdy pomaga w miarę możliwości. Z mojej strony będą kolejne wpłaty - tyle ile będę mogła . -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
mdk8 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ewa poproszę nr. konta -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
mdk8 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Teraz jest 4902,- od jednej osoby w ciągu 5-ciu lat. A najlepiej zapytać w US . -
Neska - mała wystraszona czarnulka z Radys - pierwsze chwile w nowym domu.
mdk8 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Anetko poproszę konto . -
Ja też jestem i pomyślę jak pomóc.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
mdk8 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
a w jakim wieku ma być ten piesek ? Bo mój Korniczek jest malutki :) -
może Małgosia by wzięła ? U niej zawsze full ale w awaryjnych sytuacjach raczej nie odmawia Zadzwoń 501016996 Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta Wyślij wiadomość [email protected] http://www.szczeniakijudyty.blox.pl/
-
Dzisiaj długo rozmawiałam z Dorotą , która ma psy u Beaty i była tam kilka razy . Poznała Devonka i przekazała mi swoje spostrzeżenia. Uważa , że na dzień dzisiejszy Devonek na adopcję jako jedyny pies w domu się nie nadaje. W dalszym ciągu jest bardzo ostrożny w relacjach z człowiekiem natomiast wspaniale czuje się w towarzystwie psów. Bawi się z nimi i jest szczęśliwy. Wydając go do adopcji jako jedynaka zrobię mu krzywdę . Takie jest zdanie Doroty a ja po tej rozmowie przychylam się do jej opinii. Agat21 jeżeli jeszcze nie rozmawiałaś z TZ to proszę Cię kochana wstrzymaj się . Devonek musiał zostać bardzo skrzywdzony przez człowieka i dlatego chciałabym być pewna na 200% że wydając go do adopcji nie zrobię mu krzywdy a na dzień dzisiejszy nie jestem tego pewna.
-
tak. Mam króciutki filmik i kilka zdjęć ale chwilowo mam trochę zakręcony czas w pracy i w domu i nie mam czasu ale za parę dni usiądę i pouzupełniam znikające zdjęcia i sklecę tekst do ogłoszeń. U Devonka wszystko w porządku. Beata napisała " Nadal ostroźny , otwiera sie w domu i jak z piesami szaleje ....myśle , źe on ma duźo ran w głebi siebie ... " Widać to na filmiku jak podchodzi do ręki a potem szybko się wycofuje :(