Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  2. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  3. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  4. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  5. Pościągam trochę ciotek na wątek może razem coś wymyślimy.
  6. Bardzo szkoda ,że się poddajesz. Masz pewność , że na Twoje miejsce przyjdzie ktoś o takim sercu do tych zwierząt jak TY ? Tak jak pisała azalia jest tu dużo ludzi , którzy pomagają . Znamy też sprawdzone DT i hotele z których łatwiej jest psiakom znaleźć domy. Nie poddawaj się kochana . Znajdź siły dla nich . Dla tych biedaków. One potrzebują takich ludzi jak Ty. Jeżeli jednak zdecydowałabyś się aby umieścić Aresa w DT lub hotelu to daj znać. Pościągamy trochę ludzi na wątek i razem coś wymyślimy.
  7. Devonek niestety nadal nie chce wejść do domu chociaż przybiega na wołanie i daje się głaskać. Beata napisała " W pomieszczeniu gospodarczym też w ciągu dnia nie chce być - - --choć w piecu palimy dla niego , materac ma i sianko to leży na trawie obok płotu ....dobrze , że choć w słońcu . Próbowałam go dziś zwabić i myślałam że złapie i siłą do domu wciągnę a potem to już z górki ale chyba mnie wyczuł bo brał tylko batona w zęby i szedł jeść dalej.... "
  8. są na dogo ciotki od dogów napisz do Alla Chrzanowska może będą mogły coś pomóc.
  9. Tak wiem . Jednak nie mam jak im teraz pomóc ale chciałabym wiedzieć czy jeszcze są bo może ich gmina gdzieś je przeniosła ? Po Nowym Roku chciałabym wyciągnąć Kornika . Myślę ,ze szybko by znalazł dom bo Devonek na razie nie nadaje się do adopcji. Nie chcę ryzykować i narażać go na powrót z adopcji.
  10. ciotki kiedy w najbliższym czasie będziecie w schronie ? Mogłybyście sprawdzić czy te psiaki z 2014r są tam jeszcze : Orzech, Serwus, Byron ?
  11. Wczoraj kolega Devonka z R. Pyłek miał kastrację więc Beata była trochę zajęta. Zapytałam co u Devonka i czekam .
  12. Chyba bez zmian bo Beata dała by znać. Ale zapytam :) Wpłynęły pieniądze z bazarku Bogusik - uzupełniłam rozliczenie. Bardzo dziękuję :)
  13. Witaj malutki :)
×
×
  • Create New...