mdk8
Members-
Posts
10843 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Lakus, nasze psie dziecko. Już w cudnym i kochającym domku!
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy : -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
mdk8 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy : -
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
-
Pościągam trochę ciotek na wątek może razem coś wymyślimy.
-
Bardzo szkoda ,że się poddajesz. Masz pewność , że na Twoje miejsce przyjdzie ktoś o takim sercu do tych zwierząt jak TY ? Tak jak pisała azalia jest tu dużo ludzi , którzy pomagają . Znamy też sprawdzone DT i hotele z których łatwiej jest psiakom znaleźć domy. Nie poddawaj się kochana . Znajdź siły dla nich . Dla tych biedaków. One potrzebują takich ludzi jak Ty. Jeżeli jednak zdecydowałabyś się aby umieścić Aresa w DT lub hotelu to daj znać. Pościągamy trochę ludzi na wątek i razem coś wymyślimy.
-
Devonek niestety nadal nie chce wejść do domu chociaż przybiega na wołanie i daje się głaskać. Beata napisała " W pomieszczeniu gospodarczym też w ciągu dnia nie chce być - - --choć w piecu palimy dla niego , materac ma i sianko to leży na trawie obok płotu ....dobrze , że choć w słońcu . Próbowałam go dziś zwabić i myślałam że złapie i siłą do domu wciągnę a potem to już z górki ale chyba mnie wyczuł bo brał tylko batona w zęby i szedł jeść dalej.... "
-
Tak wiem . Jednak nie mam jak im teraz pomóc ale chciałabym wiedzieć czy jeszcze są bo może ich gmina gdzieś je przeniosła ? Po Nowym Roku chciałabym wyciągnąć Kornika . Myślę ,ze szybko by znalazł dom bo Devonek na razie nie nadaje się do adopcji. Nie chcę ryzykować i narażać go na powrót z adopcji.
-
ciotki kiedy w najbliższym czasie będziecie w schronie ? Mogłybyście sprawdzić czy te psiaki z 2014r są tam jeszcze : Orzech, Serwus, Byron ?
-
Witaj malutki :)