Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. U mnie często serce wygrywa bój z rozumem. To będzie 3 mój pies w hotelu. 2 z niewielką kwotą deklaracji. Nie wiem jak sobie poradzę ale jakoś będę musiała. Murka nie ma miejsca. Może za 2 tygodnie coś się zwolni. Ciotki jak możecie miejcie oko na tą sunię. Jakby coś się działo niepokojącego to dajcie znać.
  2. Zapytam Murkę kiedy będą mogli ją przyjąć.
  3. Chciałabym zarezerwować miejsce u Murki dla tej suni i założyć jej wątek . Jest jeszcze w schronie ? Jeżeli tak to mogłybyście ją zarezerwować ?
  4. Wpłynęła stała od Livki . Dziękuję :) A zgadnijcie co robi Devonek ? ;)
  5. Devonek ma już chipa :) Koszt 50,- Devonek troszeczkę przytył i w przyszłym tygodniu pojedzie na badania krwi. Tak kontrolnie .
  6. Na mięśnie dobry jest preparat HMB. Mojemu psiakowi pomógł .
  7. Jolu bardzo Ci dziękuję :) Larson się odnalazł i jest w DT tam gdzie Devonek.
  8. powinna schudnąć bo inaczej czarno to widzę :( mam 2 radysiaki w hotelach prawie bez deklaracji i nie dam rady wziąć 2 kolejnych a obiecałam sobie , że wyciągnę jakiegoś staruszka. Teraz mam ból głowy bo chciałoby się pomóc wszystkim :(
  9. Tola ta sunia co napisałaś , że ledwo chodzi ? Ile może mieć lat ? A ta co od szczeniaka w schronie? Ile lat? Wstępnie rozmawiałam z Murką o miejscu dla jakiegoś staruszka - prawdopodobnie na dożycie :( Pomóżcie mi wybrać bo sama nie dam rady :( Będę chciała założyć wątek i spróbować zebrać deklaracje .
  10. Jestem i ja. Czekam na premię . Powinna być w przyszłym tygodniu więc poratuję troszkę groszem .
  11. A ten staruszek co został sam po śmierci opiekunki ? Jest szansa aby mu pomóc?
  12. Korniczek po kastracji . Czuje się dobrze. Maluszek ma powiększone serduszko i dostał leki. Resztę napisze Kasia.
  13. Już się denerwuję . Mam nadzieję , że będzie bez problemów. Murka proszę daj znać króciutkim SMS-em jak będzie już po.
  14. Wpłynęło 300,- od kiyoshi i Ineczki. Bardzo dziękuję :)
  15. Pieniądze już na koncie Korniczka. Bardzo dziękuję razem z małym rudzielcem.:)
  16. Tola jak będziesz w schronie wypatrz jakąś starowinkę lub staruszka, które najbardziej potrzebują pomocy . Zarezerwuję miejsce u Murki i zacznę zbierać kasę.
  17. Ja się dopiero uczę pomagać w ten sposób. Myślę , że będzie szło mi coraz lepiej więc na pewno będę ratować kolejne radysiaki. Teraz chciałabym wyciągnąć jakiegoś staruszka z Zamościa lub staruszkę.
  18. o rety . Iza nie wiem jak mam Ci dziękować. :) Będę miała czas na zebranie funduszy na kolejny m-c chyba , że Korniczek znajdzie dom. Oczywiście potwierdzę .
  19. Dzięki. Mam trochę książek więc poproszę syna o pomoc przy zdjęciach i może uda mi się zrobić bazarek w przyszłym tygodniu.
×
×
  • Create New...