wszystkie poznikały. Nie wiem dlaczego :( Postaram się wstawić jeszcze raz.
a to noworoczne wiadomości: " Devonek pieknie chodzi po wsi na smyczy i na dłuźszym spacerze elegancko sie zalatwia "
dziękuje kochane za przybycie. Ja też się dołożę do utrzymania Aresika.
Napisałam do kikou może ma miejsce Tylko nie pamiętam jak daleko mieszka od Oświęcimia i czy ma koty ...?