Dziękuję Mureczko . Super , że badania ok. a zdjęcia rewelacja. Korniczek cudo i dla takich widoków , szczęśliwego psa, warto ryzykować i wyciągać te biedaki ze schronów.
Poker bardzo dziękuję za bazarek :)
Bardzo się cieszę :) Grafiś jest jednym z pierwszych psiaków na którego dałam deklarację po zalogowaniu na dogo. Zawsze jestem z "deklarowiczami" do końca i jestem szczęśliwa kiedy ten koniec to DOM :)
Właśnie mi się przypomniało , że sunia ratlerek mojej koleżanki miała bardzo podobne objawy jakieś pół roku temu i okazało się , że miała zapalenie wątroby. A u Twojego psa widać bardzo wysoki enzym ALP .
Ja bym jeszcze dała kał na posiew .
A nie zjadł czegoś na spacerze ? ostatnio często słyszy się o podrzucanych truciznach .
A wykluczyli ciało obce ? Był na dogo kiedyś przypadek owczarka , który połknął piłeczkę i przykleiła mu się do ściany żołądka. Niestety na RTG nic nie wyszło a niestety nie zrobili USG . Skończyło się tragicznie. :(
Poczekamy co powie wet i jakie Korniczek będzie miał wyniki badań. No i oczywiście czy z serduszkiem wszystko ok.
Jeżeli będzie wszystko ok. to oczywiście jestem na tak :)