Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Rozliczyłam już bazarek transportowy i zapisuję wpływ 260,-.
  2. a ma adresówkę ?
  3. Co z psiakiem ?
  4. Dziękuję Mureczko . Super , że badania ok. a zdjęcia rewelacja. Korniczek cudo i dla takich widoków , szczęśliwego psa, warto ryzykować i wyciągać te biedaki ze schronów. Poker bardzo dziękuję za bazarek :)
  5. Bardzo się cieszę :) Grafiś jest jednym z pierwszych psiaków na którego dałam deklarację po zalogowaniu na dogo. Zawsze jestem z "deklarowiczami" do końca i jestem szczęśliwa kiedy ten koniec to DOM :)
  6. Małgosiu mogłabyś zajrzeć na wątek i może coś podpowiedzieć ?
  7. Właśnie mi się przypomniało , że sunia ratlerek mojej koleżanki miała bardzo podobne objawy jakieś pół roku temu i okazało się , że miała zapalenie wątroby. A u Twojego psa widać bardzo wysoki enzym ALP .
  8. Ja bym jeszcze dała kał na posiew . A nie zjadł czegoś na spacerze ? ostatnio często słyszy się o podrzucanych truciznach . A wykluczyli ciało obce ? Był na dogo kiedyś przypadek owczarka , który połknął piłeczkę i przykleiła mu się do ściany żołądka. Niestety na RTG nic nie wyszło a niestety nie zrobili USG . Skończyło się tragicznie. :(
  9. Trzymam kciuki aby Nasza psina zamieszkała wreszcie w swoim domu .
  10. Kochana psina nadrabia cały rok w zamknięciu :( Mam nadzieję , że badania wyjdą ok.
  11. Poczekamy co powie wet i jakie Korniczek będzie miał wyniki badań. No i oczywiście czy z serduszkiem wszystko ok. Jeżeli będzie wszystko ok. to oczywiście jestem na tak :)
  12. i ja jestem . Na razie mogę 15,- jednorazowo.
  13. A jak jeden z moich Radysiaków znajdzie domek to i ja postaram się wziąć pod skrzydła jednego staruszka lub starowinkę .
  14. Przepraszam ale stałej teraz nie mogę dać. Jednorazowo 15,-
×
×
  • Create New...