Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Devonek jest bardzo spokojny i łagodny. Na pewno toleruje koty bo tam gdzie tymczasowo mieszka jest ich około 20 no i są psy. Jak będziesz chciała więcej wiadomości z pierwszej ręki to mogę Cię skontaktować z Beatą u której jest. Pośpiechu nie ma . Tylko tak na wszelki wypadek chciałabym zaznaczyć / nie zrozum mnie źle/ , że nie oddam go do kojca. Chciałabym aby był psem domowym. Chcę mu wynagrodzić 3 lata jakie spędził w Radysach . A tak w ogóle to byłoby super gdyby trafił mu się dom u znajomego dogomaniaka ;)
  2. Myślę ,że mógłby iść . Jest bardzo łagodny i spokojny. Uczy się chodzić na smyczy i idzie mu coraz lepiej ? Znasz ludzi o których piszesz ? Jaki rejon Polski ? Dzięki na pewno zajrzę na strony , które podałaś. Coraz częściej serwuję rodzinie dania wegetariańskie i nawet im smakują .
  3. Witamy u Korniczka :) Kochana bardzo Ci dziękuję . Niedługo zabiorę się za klecenie bazarku ale jeszcze nie mam wprawy i pewnie trochę to potrwa. Cioteczko wielkie podziękowania
  4. Kochane maleństwo . Nie wie co to własne posłanko. On zna tylko zimny beton :( Musimy mu znaleźć najlepszy dom na świecie. Za transport zrobię przelew jutro. Dziękuję za informację bo bałam się ,że to przy oczku to coś innego :(
  5. Witaj kochana u Korniczka. Bardzo serdecznie dziękuję bo Korniczek strasznie biedny .
  6. Dziękuję Murko za relację . Aż się popłakałam :( biedaczek ile on musiał przeżyć w schronie . Moje małe biedactwo . Na prawym oczku to jakaś narośl czy tylko tak wyszło na zdjęciach ?
  7. Ja chyba nie mogłabym rozstać się z żadnym psiakiem . Tylko gdzie bym je zmieściła ? :)
  8. Ja też. Wczoraj rozmawiałam z Panią Ireną u której był od czwartku . Jest bardzo spokojny i taki przytulaśny. Panią Irenkę niepokoił kaszel i dzisiaj miał być u weta . Mam nadzieje ,że to nic poważnego. Może ktoś zrobić banerek ?
  9. Serdecznie zapraszam na mój pierwszy bazarek:
  10. To zapraszam do Korniczka :)
×
×
  • Create New...