Myślę ,że mógłby iść . Jest bardzo łagodny i spokojny. Uczy się chodzić na smyczy i idzie mu coraz lepiej ?
Znasz ludzi o których piszesz ? Jaki rejon Polski ?
Dzięki na pewno zajrzę na strony , które podałaś. Coraz częściej serwuję rodzinie dania wegetariańskie i nawet im smakują .