Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. on jest taki słodki do zacałowania. Powinni się bić o niego .
  2. niestety Korniczek nie ma szczęścia. Jak do tej pory 3 pudła. :( Ale nic. Czekamy dalej. Jest stała na IV od kiyoshi. Dziękuję . Uzupełnię jak będę mogła edytować post rozliczeniowy bo dzisiaj nie da się .
  3. Nie ma za co . Jakbym mogła zabrałabym wszystkie :(
  4. Właśnie o to mi chodziło . Dziękuję bardzo :) Jutro założę suni wątek. Już nie mogę się doczekać jej wyjścia na wolność .
  5. Dostałam info. od Murki. W przyszłym tygodniu zwolni się miejsce i babcia Onka będzie mogła jechać. Tola pomożesz ?
  6. Mojemu jak w lipcu zeszłego roku siadały tylne łapki pomogły zastrzyki , opokan a potem HMB na mięśnie i cały czas dostaje caniviton w granulacie. A Artasek od 5-ciu lat nie ma prawego stawu biodrowego więc to dodatkowy problem.
  7. Devonek bardzo lubi wciskać się w " nie swój rozmiar " :) Ten na szafce to Larson kolega Devonka z Radys. Beata się pomyliła i z rozpędu wysłała mi zdjęcie, że to niby Devon.
  8. dziękuję Myszko :) Jest stała od konfirm. Dziękuję bardzo .:)
  9. dziękuję kochana. Jestem wdzięczna za każdą pomoc. Leci pw.
  10. Dziękuję. Dziwna sprawa :( 5 lat niewidzialna ? W tym tygodniu założę jej wątek. Bardzo chcę jej pomóc bo jak siądą jej łapki to w schronie będzie jej koniec. :(
  11. Jestem u bidulki. Mam nadzieję ,że jeszcze w marcu ruszę z bazarkiem i część będzie dla Jadzi .
  12. ok. czekam z niecierpliwością na wieści co u suni .
  13. jeszcze nie dzwoniła ale faktycznie nigdy nie wiadomo ... może przestraszyła się tego powiększonego serduszka .
  14. Iza ja bardzo się cieszę , że ktoś się odezwał w sprawie Korniczka. Jest to pierwsza osoba , która wykazała zainteresowanie. Byłabym szczęśliwa gdyby Korniczek trafił do dobrego domu bo mogłabym pomóc kolejnej bidzie. Zobaczymy jak się sprawy potoczą . :)
  15. Mnie też takie pytania lekko niepokoją. Ja na swojego skarbeczka Artaska przez 5 lat jak jest z nami wydałam już parę tysięcy więc jestem wyczulona na takie pytania. A Korniczka oddam tylko do bardzo dobrego domu- nie ma innej opcji .
  16. Jeżeli chodzi o serduszko to najdokładniej odpowiedziałaby Murka. No i ewentualnie do wizyty musiałabym znaleźć kogoś doświadczonego bo ja nie znam się na tym. Iza możesz mi podesłać na FB profil tej Pani ?
×
×
  • Create New...