mdk8
Members-
Posts
10835 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Oni raczej nie pomogą . Sami są zapsieni i co chwilę proszą o pomoc dla kolejnych owczarków w potrzebie .
-
dam 10- stałej bo niestety mam Balbinkę w hoteliku z małą ilością deklaracji :(
-
Wiolhelm napisz do AnaGD może wzięłaby psiaka na Dt za koszty utrzymania ?
-
wszystko możliwe bo dziwne ,że młody psiak tuż przed wyjazdem nagle umiera :(
-
Iza wiesz co się stało z Robinem ? Rano gdzieś mi mignęła informacja ,że za TM :( ?
-
Kupię książki : Graham Masterton: Upadłe anioły Czerwone światło hańby Uznani za zmarłych Siostry krwi Pogrzebani Martwi za życia Tańczące martwe dziewczynki. Mons Kallentoft: Jesienna sonata Zło budzi się wiosną Piata pora roku Wodne anioły Duchy wiatru Ziemna burza Łowcy ognia Zapach diabła Pocałunek Kata
-
Mój radysiak Roki jest z nami 14 m-cy i nie szczeka pod drzwiami w ogóle. Nawet nie wychodzi nas witać tylko jak się ktoś odezwie to przyjdzie i się cieszy. Ogólnie to taki strachajło :) wszystkiego się boi. Nawet jak pada duży deszcz i wali w daszek to chowa się w łazience. Na początku bał się szczotki i mopa . :( Na szczęście to przeszło i już jest ok . Natomiast Artasek (*) szczekał i leciał do drzwi na każdy najmniejszy hałas . No i witał nas całym sobą .
-
Tyska może zapytaj Agat21 gdzie ma Trevora z Radys ? Wydaje mi się , że w jakimś domowym hoteliku. Może dałoby radę tam umieścić małego ? Stałej nie mogę zadeklarować . Moja Balbinka u kikou ma mało deklaracji i niestety muszę sama dokładać resztę więc małemu mogę oferować tylko jednorazowo grosz na dobry start.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Od dłuższego czasu śledzę na FB jej działalność i zgadzam się w 100-stu % :) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Aniu ja poproszę . Mam to poprzednie konto a może uda mi się wspomóc Dragona w najbliższych dniach .