https://www.dogomania.com/forum/topic/72064-przytulisko-dla-zwierząt-w-głownie/page/128/
Są na Fb .
https://www.facebook.com/pg/przytuliskoglowno/about/?ref=page_internal
Jest jedna osoba na fb , która deklaruje pomoc finansową jak ktoś go zabierze.
Jak już go zarezerwujesz to można poprosić o pomoc . Zawsze coś się uzbiera.
Na konto Rudzi dzisiaj wpłynęły :
Anula jedn. 60,-
Elik stała II,III 40,-
Agata P. 100,-
seramanias 152,-
Dziękuję.
Od razu robię przelew do Moli za weta 152,-.