znalazłam się tu przypadkiem ale postaram się coś pomóc. Przeczytałam co tu napisałyście i macie bardzo dobre pomysły. Psa nie ma potrzeby zabierać bo widać, że Pan go nie krzywdzi i tylko trzeba zadbać o to wszystko o czym pisałyście. Samo wyżywienie psa miesięcznie myślę, że nie będzie kosztowało więcej niż 100-150 zł. + ew. koszty wet. Myślę, że można by spróbować zebrać stałe deklaracje na ten cel. Ja deklaruję 10,- od lutego tylko poproszę nr. konta i adres na który mogłabym podesłać od czasu do czasu jakąś karmę.