mdk8
Members-
Posts
10834 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Zair, owczarek wyciągnięty ze schronu w DS :)))))))))
mdk8 replied to agaton85's topic in Już w nowym domu
podajcie nr. konta -
poproszę o nr. konta - stałej już nie dam rady ale w miarę możliwości pomogę:lol:
-
one są cudne :lol:
-
stałej nie dam już rady ale postaram się raz w miesiącu coś wyskrobać, jak będzie skarbnik to dajcie nr. konta na pw.
-
Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK
mdk8 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
podajcie konto na pw , niestety będę mogła wysłać pieniądze dopiero po 1-szym ale będę pamiętać i na pewno to zrobię.:lol: -
[COLOR=#000000]przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych%21%21Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc%21/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pomoc%21/page5[/URL] [COLOR=#000000]osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!![/COLOR]:-(
-
[COLOR=#000000]przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych%21%21Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc%21/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pomoc%21/page5[/URL] [COLOR=#000000]osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!![/COLOR]:-(
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
mdk8 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych%21%21Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc%21/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pomoc%21/page5[/URL] [COLOR=#000000]osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!![/COLOR]:-( -
[COLOR=#000000]przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych%21%21Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc%21/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pomoc%21/page5[/URL] [COLOR=#000000]osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!![/COLOR]:-(
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych%21%21Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc%21/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pomoc%21/page5[/URL] [COLOR=#000000]osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!![/COLOR]:-( -
przepraszam, że się wcinam ale sytuacja bardzo ciężka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwotę-135-złotych%21%21Czy-Inka-wróci-do-schroniska-Błagamy-o-pomoc%21/page5[/url] osoby, które wyciągnęły sunię ze schronu pozostawiły ją w hotelu i od dwóch miesięcy nie dają znaku życia. Pomocy!!!:-(
-
no właśnie? to w końcu ile kosztuje pobyt małego w hotelu? Z początku wątku wywnioskowałam, że 175 zł + 50 karma...chyba że czegoś nie doczytałam?
-
a może zamiast rzucać oskarżenia na prawo i lewo jednak zróbmy coś dla tej suczki, która już tyle w życiu wycierpiała? Przecież to nie jej wina, że osoby które chciały ją ratować teraz się na nią wypięły. Na początek bardzo proszę o podsumowanie jak wygląda sprawa stałych wpłat. Kto i ile systematycznie wpłaca. Ada-jeje zrozumiałam, że się wycofujesz ze wsparcia finansowego Inki? Ja obiecuję,że postaram się wpłacać co miesiąc przynajmniej 10,- a jak dam radę to i coś więcej. Ponadto trzeba pozapraszać ciotki z innych wątków, może chociaż pomogą jednorazowo. Nie można zostawić tak suczki samej, po prostu nie można.....:-(
-
może jak mała pojedzie do [B]Hałabajówki [/B]to założyłybyście suni KENZI osobny wątek ?[COLOR=#000000][/COLOR]:lol:
-
może w takim razie do czasu jak nie zostanie ustalone kto jest odpowiedzialny za sunię to proponuję uporządkować trochę sprawy finansowe. Proszę skarbnika o podanie za jaki okres został zapłacony hotel i ile jest ewentualnego długu. Oraz jakie są obecnie stałe wpływy . Jak pisałam wcześniej stałej już nie mogę ale jeżeli będzie taka konieczność postaram się coś wpłacać/ tyle ile dam radę/. Mimo wszystko nie można zostawić psa bez pomocy.
-
[COLOR=#000000][INDENT] " Wrocław. Przyjmę malutkiego psiaka na DT. Mieszkanie, w mieszkaniu dwa psy (wykastrowane). Ja pracuję, moja współlokatorka też, mijamy się, więc psiak rzadko byłby sam. Przyjmę za zwrot kosztów karmy i ewentualnego leczenia. Proszę pisać na priv. Pozdrawiam! " [COLOR=#3E3E3E] [/COLOR] Znalazłam takie ogłoszenie na dogo od [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103957-iljo?"]iljo[/URL] [/B]Może tam spróbujcie? [/INDENT] [/COLOR]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Witaj Badusiu:lol: -
Witaj Zenuś:lol:
-
dla jednej z suczek proponuję Luna i inne: Parys, Asta, Laki, Mona, Aster, Fred.... może któreś z nich Wam się spodoba?:lol:
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
10-02-2013 wysłałam 10,-. W lutym już więcej nie dam rady ale po 1-szym coś wyskrobię.. -
dam 10,- stałej