Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. i może dopiszcie w tytule wątku jego imię???:lol:
  2. poproszę o nr. konta. Na razie wyślę 20,- a jeżeli będzie potrzeba to od marca 10,- stałej / sorry ale więcej już nie wyrobię/
  3. co tu tak cicho???????
  4. ja też poproszę nr. konta- wspomogę ile mogę... A imię może MISIA ?
  5. [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]mdk8[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20427459#post20427459"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] jak [COLOR=#417394]Tropik[/COLOR] finansowo? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]małgorzata agnieszka k.....to ja...[/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]pamiętam i będą następne wpłaty[/FONT][/SIZE]:lol: [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000]tu już wiemy kto to wpłaca i bardzo dziękuję , [/COLOR][COLOR=#417394]Tropik[/COLOR][COLOR=#000000] już finansowo bezpieczny ! faktycznie już sobie przypomniałam, że Tropik bezpieczny, przepraszam za zamieszanie ale tyle psiakom już tu staram się pomóc,że powoli się gubię[/COLOR];)[COLOR=#000000] [/COLOR]
  6. jak Tropik finansowo? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]małgorzata agnieszka k.....to ja...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]pamiętam i będą następne wpłaty[/COLOR][/FONT][/SIZE]:lol:
  7. dobry wieczór Zenusiu
  8. mój psiak o bardzo wrażliwym żołądku jest na royalu i jest ok. sklep kar-ma.pl często ma royala w promocji.
  9. o matko!! trzeba je ratować!!!!!!!!!!
  10. [quote name='Marinka']Naprawdę chciałaś zadeklarować miesięczną ? a może miejsce u siebie? kwota o której czytasz w rozliczeniu dotyczy dwóch psiaków, nie jednego Ago[/QUOTE] Dziękuję za konkretną odpowiedź. Wyżej napisałam, że nie czytałam całego wątku stąd wynikło moje pytanie. Myślałam, że jest to opłata za jednego psa. Jeżeli są to dwa psiulki to ok. Stałej nie mogę. Mam na dogo 3 stałe i z 15 od czasu do czasu, jednak w miarę możliwości pomogę i tym psiakom. Możliwe, że będzie to raz w miesiącu ale nie obiecuję na pewno. Jeżeli dane do przelewu z początku wątku /właśnie doczytałam/ są aktualne to jutro przeleję moją pierwszą wpłatę. P.S. w tytule wątku jest imię tylko jednego psa.
  11. to ja zadałam proste pytanie na które chciałam dostać odpowiedź- a interesuje mnie to dlatego, że wiem jak trudno jest uzbierać co miesiąc taką kwotę i zastanawiałam się nad pomocą i chciałabym wiedzieć na co by szły między innymi moje pieniądze - ale skoro zadałam niewygodne pytanie to przepraszam i spadam stąd.
  12. a co jest w cenie? bo mimo wszystko wydaje mi się strasznie drogo- to jest domowy hotel?
  13. jestem u Argo po raz pierwszy, a ponieważ nie dam rady przeczytać wszystkiego dlatego mam pytanie /tylko się nie obraźcie;) / dlaczego za hotel płacicie tak dużo?
  14. piszcie jak będziecie wiedziały jak sobie radzi w nowym domu...:lol:
  15. wysłałam dzisiaj 10,- za luty . Tyle będzie stałej , niestety więcej już nie dam rady:-(.
  16. pinczerka masz rację. Mnie też szlak trafia jak ktoś adoptuje psa a za tydzień go oddaje bo np. zrobił siusiu tam gdzie nie trzeba. Pisałam już na którymś wątku, że m[COLOR=#000000]ój pies adoptowany ze schroniska/ w typie owczarka/ przez dwa tygodnie zjadł dwa kontakty, słuchawkę od wideofonu, 4 domowe wycieraczki i 2 strucle z serem. Ponadto 3 razy zrobił kupę na jasny dywan. Wył i szczekał jak nas nie było w domu. Po 2 tygodniach wszystko się uspokoiło i od roku mamy najcudowniejszego psa na świecie. Chociaż do dzisiaj strasznie obszczekuje wideofon jak ktoś zadzwoni. Wiadomo,że każdy pies ze schroniska jest po różnych przejściach i trzeba czasu aby przyzwyczaił się do zmiany w swoim życiu. Każda osoba adoptująca takiego psa powinna być tego świadoma. Czytałam na stronie jednej z Fundacji, że jedna Pani oddała psa po dwóch dniach bo ośmielił się napić wody z sedesu. Głupota ludzka nie zna granic.......[/COLOR]
  17. [COLOR=#000000]Dżdżowniś przepraszam bardzo od kiedy to jakiekolwiek "kopanie, szturchanie nogą i szarpanie psa" to metody behawiorystyczne? Nie wiesz,że agresja budzi agresję ? Również usypianie psa to nie metoda..........agresywnych ludzi też byś usypiała????? Wejdź sobie na stronę Centaurus i poczytaj jak behawioryści uratowali dwa agresywne psy z wyrokami śmierci /HUGO i SAHIB/. [/COLOR] [COLOR=#000000][/COLOR]
  18. Co się dzieję z psiakiem?
  19. co u Zefirka?
  20. nowy nr. konta poproszę na pw. nie zapominam o Bariku i mam zamiar wpłacać w miarę możliwości:lol:
  21. znalazłam się tu przypadkiem ale postaram się coś pomóc. Przeczytałam co tu napisałyście i macie bardzo dobre pomysły. Psa nie ma potrzeby zabierać bo widać, że Pan go nie krzywdzi i tylko trzeba zadbać o to wszystko o czym pisałyście. Samo wyżywienie psa miesięcznie myślę, że nie będzie kosztowało więcej niż 100-150 zł. + ew. koszty wet. Myślę, że można by spróbować zebrać stałe deklaracje na ten cel. Ja deklaruję 10,- od lutego tylko poproszę nr. konta i adres na który mogłabym podesłać od czasu do czasu jakąś karmę.
×
×
  • Create New...