mdk8
Members-
Posts
10834 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
mam rozumieć, że saldo 2998,85 to dług? Czy konto dla psiaka z pierwszego postu jest aktualne?
-
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
mdk8 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Witam Mingusia cieplutko. W przyszłym tygodniu wesprę maluszka finansowo:lol: -
jestem na zaproszenie. Poproszę nr. konta. Pomogę ile będę mogła. przeczytałam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page33"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...mocy!!!/page33[/URL] z postu malagos. TRAGEDIA.
-
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
mdk8 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']dziś zapadła decyzja, że mała od 01 marca idzie do domowego hotelu pod Gorzowem, będzie pod formalną opieką stowarzyszenia "Beagle w potrzebie". Mariusz ze stowarzyszenia rozmawiał z wetem, który podejmie się operacji małej. Jednak nie daje 100% gwarancji że uda się tego guza wyciąć. Próba usunięcia go będzie dlatego, że w chwili obecnej mała ma cały czas wyciek z narządów rodnych, który jak dłużej sie utrzyma może powodować anemie, stany zapalne itp. A że wyniki ekg i krwi ma dobre to można ją spróbować pozbawić guza. Dlatego proszę osoby ktrym los malutkiej nie jest obojętny o wpłaty na konto stowarzyszenia z dopiskiem że to dla gorzowskiej bigielki. Jak uzyskam dane (konto itp) to wkleje tutaj. edit: bazarek na forum biglowym - piękne szydełkowe serwety: [URL]http://www.*******************/viewtopic.php?t=13636[/URL] ........... niestety dogo cenzura nie pozwala wstawić linku innego forum i nie umiem tego "obejść" :-([/QUOTE] jak będą znane dane do przelewu to poproszę na pw. -
[COLOR=#000000][INDENT][SIZE=1][B][COLOR=DarkRed][U]WPŁATY GRUDZIEŃ ( na styczeń za hotelik)[/U] [/COLOR][/B][COLOR=darkred][B]Roland_De - 50 zł -20.12 Leyla - 50 zł - 17.12 felka - 20 zł - 13.12 kaja555 - 10 zł - 08.12 nombre - 20 zł - 04.01 klaudus - wtatara - 40 zł - 10.01 Demir - [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=DarkRed][SIZE=1]___________________ W sumie 190 zł (reszte dopłaciłam) [/SIZE][COLOR=black][SIZE=1]WYDATKI : Hotelik za styczeń - 300 zł[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/B][/INDENT] [/COLOR] [INDENT]Ostatnio edytowane przez Figanna ; 07-02-2013 o 22:30[/INDENT]
-
[quote name='Javena']Avilla podtrzymuje deklaracje ,tylko prosi o przypomnienie i nr konta. Roland_de również ,tylko nie wiem ,czy wpływały pieniądze,czy moze wpłacał na inne konto, bo pyta ,czy jakas wpłata nie dotarła.[/QUOTE] no to już jakiś "nowy początek":lol: Z postu rozliczeniowego wynika, że wpłaty Roland_de docierają. Tylko nie było wpłat od Avilla... może uda się jakoś wyjść z dołka;)
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
mdk8 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']A tylko my swoje tu jesteśmy? A może ktoś po tytule zajrzy, żeby zobaczyć "paskudę" (oczywiście że Simek nią nie jest!) i zobaczy bazarek........? Gdybać można, a wstawienie nie zaszkodzi:eviltong:[/QUOTE] znalazłam się tu całkiem przypadkiem;) a psinek wcale nie jest paskudny jest cudny:lol: poproszę nr. konta - stałej już nie wydolę ale od czasu do czasu w miarę możliwości pomogę -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
co z psiulkiem? -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
mdk8 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poproszę nr. konta:lol: -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
mdk8 replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
fakt. :lol: a tak w ogóle to bardzo ładny psiak. Jak wyglądają sprawy dalszej pomocy...? Psiaczek ma karmę? Tak jak obiecałam wyślę paczkę na początku marca. -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
mdk8 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepraszam- zajrzałam tu 1-szy raz i nie bardzo mam czas czytać cały wątek - na co potrzebne są pieniądze? Na pobyt, karmę, leczenie...????? W miarę możliwości pomogę dlatego poproszę nr. konta. -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
mdk8 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
poproszę nr konta:lol: może uda mi się coś wyskrobać od czasu do czasu