Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jakim tytułem zrobić przelew? Jestem przed pensją ale jakiś grosik jeszcze wycisnę.
  2. mam nadzieję,że życie odpłaci jej taką samą obojętnością. Jeżeli jest chory a go zaszczepili to mogą być powikłania.:shake:
  3. Karolina nikt nie szmaci tu nikogo. Nie czytacie ze zrozumieniem- nikt nie podważa tego co robi Angelika ale na litość boską jeden weterynarz nie jest nieomylny. Nam chodzi o konsultację z innym lekarzem, tylko o to aby stwierdzić,że faktycznie nie ma już dla niego ratunku. I nie piszcie, że odzywają się ludzie ,którzy nie mają pojęcia o opiece nad psem. Mój pies po wyjściu ze schronu przeszedł operację usunięcia stawu biodrowego bo prawdopodobnie był po wypadku / nieleczonym i z dużymi zwyrodnieniami/. Kulał a ja zrobiłam wszystko, wydałam kupę kasy aby dowiedzieć się co mu jest. Martwimy się stanem Azira i próbujemy "ustalić" czy uda mu się jeszcze pomóc a Angelika stwierdziła w emailu do Malwy ,że wet nie widzi potrzeby dalszej konsultacji. Czyżby był takim wspaniałym i nieomylnym specjalistą???????
  4. mojego jak zabierałam ze schronu nie znałam wcześniej osobiście tylko ze zdjęcia więc myślałam,że jest mniejszy: czekamy z mężem na psa w rejestracji schronu, idzie babka z psem a mój mąż zbladł i trącając mnie łokciem mamrocze: "o rany, to mały koń".:diabloti:
  5. nie będę się już więcej wypowiadała bo byłyby to same niecenzuralne słowa. Monika proszę odeślij moje pieniądze. Przydadzą się tam gdzie naprawdę pomagają a nie tylko " chcą". Bardzo mi szkoda psinki ale daruję sobie już ten wątek....
  6. mój psiak jest taki sam i wielkość Syriusza nie robi na mnie wrażenia :evil_lol:
  7. ja też bym powiedziała, że uciekł i g...no by mi zrobili. A może trzeba mu jakoś pomóc znowu uciec?
  8. a może sprzedadzą Rudego? Wiem,że strasznie brzmi ale straciłam do nich "zaufanie" Burasek mógł jeszcze żyć.....
  9. [quote name='cancer43']A może oni chcieliby psiaka sprzedać ? Może to jest jakieś wyjście ?[/QUOTE] właśnie o tym chciałam napisać. Elza zapytaj ile chcą za psa?
  10. jako deklarowicz nie zgadzam się na uśpienie Azira jeżeli nie będzie to bezwzględnie konieczne- po konsultacjach ze specjalistami i ostateczną diagnozą.
  11. też przybiegam :painting:
  12. [quote name='maarit']Z rodziną trudniej (jakby nie było jakoś trzeba z nimi żyć), ale trzymam kciuki za Elzę![/QUOTE] nie zgadzam się. Sama jestem 22 lata po ślubie i rodzina mojego męża jest "dosyć trudna" ale sobie z nimi poradziłam. Czasami trzeba walnąć pięścią w stół bo inaczej cię wykończą. A Elzę znam z wątku suni , której chciała pomóc i niestety z takim samym skutkiem jak tu- bo nie chciała się "narazić" . Tyle w temacie.
  13. podejrzewam,że to jest na zasadzie "chciałabym a boje się" takie jest moje odczucie.
  14. widziałam :lol: cudoooooooooo:loveu:
  15. znam tu kilka ciotek co są "mistrzyniami" w robieniu bazarków więc zaproszę je na wątek. Będzie dobrze nie martw się- pomożemy. Jaki h. załatwiłaś? Leo będzie w kojcu czy w domu? Jaki koszt? Bardzo się cieszę,że Leo już bezpieczny. Podpisało babsko zrzeczenie?
  16. psy wydają do 16 a trzeba być wcześniej aby do 16 zdążyć z formalnościami. Koniecznie trzeba umieścić ją na Czarnych Kwiatkach,żeby nie skrzywdziła już żadnej psiny.
  17. :-(...... a czy chociaż przejęli się tym co się stało? Czy Rudy będzie bezpieczny?? Bo mam wrażenie,że jakby on zachorował to może nie otrzymać od NICH pomocy.
  18. Doda ja już dawno pisałam,że trzeba go skonsultować z innym wetem....
  19. ja też jestem na zaproszenie Pauli i poproszę nr. konta , pomogę troszkę ale w przyszłym tygodniu po pensji.
  20. [quote name='ick']Po co kaskę wydawać..Moj banerek darmowy...A jak się nie podoba..To zrobię nowy.. Zbieramy kaskę na Karo...[/QUOTE] nic mi nie wiadomo aby inka33 brała pieniądze za banerki ;)
  21. [quote name='Poziomka']A jak znalezć Inka33? Przepraszam Was ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Mam jeszcze 10zł na koncie mogę zapłacić za banerek.[/QUOTE] tutaj jest jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?highlight=kajtun[/url]
  22. a pytałaś już u Amadorki. Jej h. jest około 100-120 km od Kielc. W pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego.
  23. pewno,że pomożemy. Jak już pies będzie bezpieczny zabiorę się za ściąganie ciotek. Mam w subskrypcji około 40 wątków więc może troszkę osób tu przybędzie.
×
×
  • Create New...