przybiegam :painting: na zaproszenie ale stałej nie mogę. Mam ich stanowczo za dużo ale jednorazowo poratuję a później też o Fileciku nie zapomnę.
On jest bardzo podobny do mojego mix onka, który jest też że schronu - u nas 2 lata. Tylko mój jest bardziej podpalany:evil_lol:
Podeślij proszę nr. konta to w przyszłym tygodniu zrobię przelew.