Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. a jest szansa,że po operacjach Pana Oluś wróci do domu?
  2. [quote name='mdk8']co nowego u Węgielka? Jak sobie radzi? I mam pytanie na kogo przepisałaś moją deklarację stałą bo muszę sobie zmienić w płatnościach.?[/QUOTE] nie dostałam odpowiedzi. Płacę cały czas a właściwie nie wiem na którego psa. Proszę o odpowiedź , w razie jej braku - przestanę płacić.
  3. przybiegam :painting: na zaproszenie ale stałej nie mogę. Mam ich stanowczo za dużo ale jednorazowo poratuję a później też o Fileciku nie zapomnę. On jest bardzo podobny do mojego mix onka, który jest też że schronu - u nas 2 lata. Tylko mój jest bardziej podpalany:evil_lol: Podeślij proszę nr. konta to w przyszłym tygodniu zrobię przelew.
  4. podajcie proszę nr.konta podeślę coś jednorazowo.
  5. cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/url]
  6. biedaczysko. Trzeba mu pomóc. Jak będziecie zbierać na H. dajcie znać, dołożę coś jednorazowo.
  7. cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/url]
  8. cioteczki zajrzyjcie proszę http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00
  9. cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/url]
  10. cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/url]
  11. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-Kubraczki%2A-colibra%2A-ciuszki%2A-na-karm%C4%99-i-og%C5%82oszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/url]
  12. w lutym oczywiście dołożę jakiś grosik.
  13. fajnie. Naprawdę serce się raduje widząc szczęśliwego psiaka, który tak bardzo został skrzywdzony.
  14. [quote name='giselle4']Kora pisze ze gdzies widziała podobną suczkę ze ktos poszukuje mozE ktos jeszcze widzial S.O.S[/QUOTE] w W-wie kilka miesięcy temu uciekła podobna suczka ale Stokrotka ma jaśniejsze uszy i pyszczek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243181-S%C5%82odka-sunia-uciek%C5%82a-z-DT-w-Wa-wie%21-POTRZEBNA-POMOC-WAWER%21%21[/url]
  15. pamiętam Tymonka :loveu: w tym punkcie co był postawili już na niego krzyżyk a dziewczyny się uparły i uratowały chłopaka. Może Tolo też będzie jeszcze szczęśliwy i znajdzie swój dom.
  16. [quote name='wiewoira']Witaj Lili,ten pan za to musiał być nie tylko miły ale i przeeeinteligentny :mad:[/QUOTE] i pewno " bardzo staryyyyyyyyyyyy"
  17. super. Raczyna proponowała BDT za weta i karmę.
  18. poszła moja skromna stała- postaram się wpłacić coś extra ale dopiero w lutym.
  19. no właśnie, nikt mający psy nie weźmie chorej Kamy - nie wiedząc co dokładnie jej jest.
  20. cudownie widzieć "słodką" Czekoladkę w kochającym domu. Witamy na wątku. Fajnie,że się zalogowałaś. Wielkie dzięki :loveu:
  21. Bafi ma kaskę więc myślę ,że na bazarku- przy okazji pomoże się innym psiakom.
×
×
  • Create New...