Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochane zajrzyjcie bardzo proszę chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253008-Szybki-bazarek-na-Jerry-ego-do-19-maja-2014-do-godz-20-00?p=22138417#post22138417[/url]
  2. kochane zajrzyjcie bardzo proszę chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253008-Szybki-bazarek-na-Jerry-ego-do-19-maja-2014-do-godz-20-00?p=22138417#post22138417[/url]
  3. kochane zajrzyjcie bardzo proszę chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253008-Szybki-bazarek-na-Jerry-ego-do-19-maja-2014-do-godz-20-00?p=22138417#post22138417[/url]
  4. kochane zajrzyjcie bardzo proszę chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253008-Szybki-bazarek-na-Jerry-ego-do-19-maja-2014-do-godz-20-00?p=22138417#post22138417[/url]
  5. kochane zajrzyjcie bardzo proszę chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253008-Szybki-bazarek-na-Jerry-ego-do-19-maja-2014-do-godz-20-00?p=22138417#post22138417[/url]
  6. te drugie też wysłałam :lol: dzięki Miron
  7. dzięki.:lol: Dostałam i przesłałam - jak będę miała wiadomości dam znać .
  8. ja potrzebuję przesłać to zdjęcie do radiolog, która swoim okiem zerknie i opisze więc dobrze by było abym je dostała na prywatną skrzynkę. Mogę o to prosić? [email][email protected][/email]
  9. a ktoś może przesłać mi to stare RTG skoro nie ma nowego?
  10. on jest cudny. :loveu: Dlaczego nikt go nie chce :-(
  11. mam pytanie kto ma zdjęcia RTG Karo i dokładnie może opisać objawy jego choroby? Bardzo proszę o kontakt na pw.
  12. jest na dogo ciotka-radiolog jak sobie przypomnę jej nick to postaram się ją tutaj zaprosić.
  13. [quote name='kolejna kobietka']Dobrze, bardzo dziekuje! :loveu: Skontaktuje sie, ale u Madzi chyba to koszt rzedu 300 zl by byl :sad:[/QUOTE] warto spróbować. Z tego co sie orientuję ma słabość do takich biedaków;)
  14. jestem i ja . Też dam 5,- stałej jakby coś się znalazło. Skontaktujcie się z Hałabajówką może znalazła by miejsce dla tej malizny za niewielkie pieniądze.
  15. bardzo proszę zajrzyjcie potrzebna pomoc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy[/url]
  16. bardzo proszę zajrzyjcie, potrzebne nawet malutkie deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy[/url]
  17. bardzo proszę zajrzyjcie potrzebne nawet malutkie deklaracje http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy
  18. bardzo proszę zajrzyjcie. Potrzebne deklaracje nawet takie malutkie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy[/url]
  19. bardzo proszę zajrzyjcie. Potrzebne nawet drobne deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy[/url]
  20. błagam o pomoc dla suni. Brakuje deklaracji bardzo proszę zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250486-Efekt-spania-w-swoim-kale-i-moczu-Kama-sunia-z-grzybic%C4%85-Pomo%C5%BCemy[/url]
  21. dam 5,- stałej. Więcej nie dam rady :placz:
×
×
  • Create New...