Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. zapisze watek, ja na swojej stronie oglosilam Biala, zobaczymy co z tego wyniknie. Udosstepniajcie !https://www.facebook.com/profile.php?id=100010529805491
  2. zapisze watek, ja na swoim profilu oglosilam Biala, zobaczymy co z tego wyniknie. Udostepniajcie !
  3. Wyglada na to, ze Kokosek znalazl swoj dom. Tutaj zegnam sie z chlopakem a nadplata niech zostanie dla Rabarbarka
  4. https://www.facebook.com/groups/830565006968488 ja zlozylam prosbe o przyjecie do grupy
  5. Dla Lilusi-Pokraczusi poszly alimenty na kwartal z zyczeniami znalezienia wlasnego domku i glaskaczy
  6. Dla Lilusi-pokraczusi alimenty na kwartal z zyczeniami szybkiego znalezienia domku i wlasnych glaskaczy
  7. Dla Lilusi-pokraczusi alimenty na kwartal z zyczeniami szybkiego znalezienia domku i wlasnych glaskaczy
  8. Dla Boryska - Buraska alimenty na kwartal z zyczeniem poprawy zdrowia. Nowy domek nie bedzie tak szybko
  9. Dla Kokoska alimenty na kwartal z najlepszymi zyczeniami, abysmy nie spotkali sie ponownie. Dobrego domku!
  10. Znam ten problem z suczka w cieczce i niekastrowany samiec. Niespodziewanie wzielismy do domu suczke po zmarlym synu(zgarnal ja pod Zabka, a wiec Zabcia) a w domu byl Papilon(rasowy). Zabcia dostala cieczki, cyrk, usilowalam rozdzielic ich w osobnych pokojach, nie dalo rady. Zabcia nie chciala o nim nic slyszec, ale ten wrzeszczal : Mamo, mamo, tam w pokoju jest Zabcia i ja chce do nej, a byl dziewiczkiem. Na spacerze tylko za sunia, no bo przeciez musi pilnowac. Skonczylo sie wszysto bardzo zle. Sunia dostala termin na kastracje w klinice. Po pol godzinie dzwonia z kliniki, ze serce nie wytrzymalo. Rok pozniej Papilon (12)mial kastracje, bo prostata byla przerosnieta i maz nareszcie wyrazil zgode na kastracje. Teraz przyjmuje pod dach tylko wykastrowane zwierzeta. Niech inni placza w razie ich smierci
  11. Dla mojego cudaczka wyslalam juz alimenty na kwartal, troche pozno, ale ja normalnie wysylam teraz pieniadze raz na kwartal i pozno dostalam konto
  12. Adoptowalam moja sunie z Lodzi. Na poczatku straszliwie polowala. Myszy, szczury, zajace. Kiedy przytyla i nie byla w stanie tak szybko biegac, dala sobie spokoj z polowaniem. Borys nabierze cialka to i mu polowanie nie bedzie w glowie
  13. Jego zachowanie mozna tez wytlumaczyc stalym glodem. Jak cos chodzi po podworku do zjedzenia to poprostu upolowal. Niestety, psy ze schronisk czesto poluja na myszy, szczury czy zajace. Z biegiem czasu zaspokoi swoj glod i bedzie lepiej
  14. Ja mysle, ze Amik zrozumial, ze ma wlasny dom i juz nie bedzie chcial go zmieniac. Czas pozegnac sie z przemilym psiakiem.
  15. doloze sie do alimentow, wlasnie Amik znalazl swoj dom i mam wolne przeroby !
×
×
  • Create New...