Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszla stala na listopad i grudzien
  2. Poszla stala na listopad i grudzien, mam nadzieje, ze tym razem nie pogmatwalam wszystkiego
  3. Wracajac do tematu przewozu psow w samochodzie. My mamy Opel Zafira, w wyposazeniu dostalismy krate elastyczna, ktora montuje sie miedzy przednim i tylnym siedzeniem. usztywnia sie przy pomocy dod. pasow. Na tylne siedzenie kupilam mate w formie kolyski. Podloga usztywniona jest dykta. Aby psie lapy nie slizgaly sie, wykladam kolyske plecionym chodniczkiem i duzym recznikiem. Bagaznik potrzebujemy do transpotru pszczol, miodu jak i zakupow. Psy jezdza z nami wszedzie, zakupy, lekarz jak i wyjazdy zagraniczne. Dla moich psow samochod to drugi dom
  4. Przykro mi ciociu Tamb, ze znowu jeden z twoich zwierzaczkow zmarl.Byl pod dobra opieka. Tyle jest smutku na swiecie, ale wszystko mija...
  5. Mysle, ze we wlasnym domu duzo sie zmieni. Pies bedzie wiedzial, ze jest u siebie
  6. Poszla stala na pazdziernik
  7. Umiescilam Amisia na facebooku, jak ktos natrafi na ogloszenie niech udostepni. Moze tym sposobem znajdzie swoj kochajacy dom?
  8. Alimenty wrzesniowe w drodze
×
×
  • Create New...