Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. nie ma nikogo z Fidosiowym kontem ?
  2. zgodnie z zapowiedzia zaczynam placic po 50 miesiecznie na potrzeby Rudaska, poszla "dola" na kwartal plus male conieco
  3. https://psy-pies.com/artykul/niebieski-spaniel-pikardyjski-blue-picardy-spaniel,1379.html obecnie rzadka rasa, w Polsce ne wystepuje
  4. tak napisala Dora1020, wiec nie wiadomo, kto podpisal przekazanie psa klinice, byc moze jednak Murka, bo ona zawiozla psa
  5. Farcik jest w tej chwili pod opieką Fundacji Ada. Dzwoniłam do wielu fundacji opisujac historię psiaka i prosząć o pomoc,ale wiadomo fundacje przepełnione,zakocone,zapsione,nikt nie mógł pomóc. Miejsce w Adzie załatwiła znajoma Krystyny Pomarańskiej,jest z nimi w stałym kontakcie,kilka razy jej pomogli,ale trzeba było go zawieżć teraz,pózniej mogłoby nie byc miejsca dla niego. Murka wczoraj go zawiozła. Farcik mając praktycznie zero na koncie ,tylko dwie stałe deklaracje nie mógł pojechać do żadnego innego hoteliku,bo tylko Murka zawsze czeka na pieniądze,w innym hoteliku by tak nie było,no i koszty byłyby dużo wyższe,nie 450zł za miesiąc,ale 25 zł doba. Będę w kontakcie z Adą,i napiszę co sie z nim dzieje. Powiedzieli,że Farcik będzie na ich stronie i każdy będzie mógł obserować jego pobyt.
  6. mysle, ze Murka szukala pomocy w Adzie, a wiec to ona ma wglad, albo i nie ma, jesli wszystkie prawa do psa scedowala na klinike
  7. To teraz jak, zbieramy dalej na jego utrzymanie, czy jest juz na "garnuszku" fundacji?
  8. Zapisuje watek, staruszki rozczulaja mnie. Wlasnie wyprawilam swojej Kirze pogrzeb, rak. Maz walczyl do ostatniej chwili, to byla jego ulubienica
  9. Ciocie, prosze zakopac topor wojenny dla dobra Promyka. Ja nie przeniose sie do innego skarbnika. Kto ma tym straci ? Promyk !
  10. Ciociu Elik prosze poprawic na pierwszej stronie, moja deklaracja miesieczna to 50 a nie 30
  11. Wlasnie umarla moja podopiecczna Fabia, przenosze jej deklaracje na Farcika!Maxa ale dopiero od pazdziernika. Moze niech zostanie Max jesli reaguje na swoje stare imie
  12. Smutno, ale bylo to do przewidzenia. Fabunia miala wspaniala i troskliwa opieke do samego konca. Moja nadplata niech zostanie do waszej dyspozycji. Ja mam juz na oku innego potrzebujacego kudlaczka. Zegnam sie z wami, opiekunami Fabi.
  13. Jesli chodzi o futro Lumi, to prawdopodobnie wlasnie gubi siersc ta ze schroniska, zaglodzona, niepielegnowana. Przy dobrym odzywieniu odrosnie zdrowsza, pelniejsza siersc. A przy okazji przelalam alimenty na III kwartal
×
×
  • Create New...