Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszly juz alimenty na nastepny kwartal. Tak jakos bylo po drodze
  2. mysle, ze w domowych warunkach bedzie naczej reagowac, wieczny "wrzask" nie dziala uspakajajaco na psychike psiaka
  3. czesto bank automatycznie podpowiada konto dopisujac do nazwiska, czlowiek potaknie i juz pieniazki laduja tam, gdzie nie trzeba, ja mam chyba z 6 kont zwiazanych z tym nazwiskiem ui musze baaardzo uwazac, aby prawidlowo przelac datek
  4. Trzeba znowu spojrzec w przyszlosc. Tyle drobiazgu siedzi za kratami i czeka na lepsza przyszlosc. Wiem, kazde odejscie psa boli, ale te wyczekujace oczy ?
  5. juz lepsze od tego na Olx, tam jest tylko nochal !Lepsze byloby zdjecie, na ktorym mialby bardziej cofnieta mordke a na pierwszy plan jego meska "klate"ze wzruszajacymi, malymi lapenkami
  6. czas sie pozegnac z podopieczna, zycze ci wszystkiego dobrego, moja Pokraczusiu
  7. Pan Andrzej S. to ja teresaa118, pieniazki wysyla moj syn i czasami zapomni podac ksywe, a wiec ten kwartal juz zaplacony, mam nadzieje, ze tak ozdobny pies znajdzie szybko swoje miejsce na ziemi
  8. Oferuję transport zwierząt ( pieski, kotki ) na terenie Polski. Startuję z Warszawy. Wystawiam faktury. 1 km to 78 gr. z całości trasy. Licencja. I co najważniejsze serducho do zwierząt Tel. 510173656 lub priv messenger Greg Kucharz TRANSPORT PSÓW I KOTÓW - CAŁA POLSKA !!!
  9. Prawdopodobnie moja podopieczna zostanie adoptowana, wtedy doloze sie do twojego psiaka
  10. zgadza sie, moze z sercem wszystko jest w porzadku, ale ta glowa ! Zart zartami, zostawam moje deklaracje dla staruszka Dunia. A wiec nic sie nie zmienilo. Nowy staruszeczek na pokladzie kikou. Poprawcie tytul, wiem, ale zycie pedzi na przod. Arusia juz nie ma, jest Dunio, nowy krol-lew
×
×
  • Create New...