Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Ciocie, kto dolozy do kjastracji, mamy juz na sterylizacje, no kto, no kto?
  2. O, biedny maluszek, chyba z serca zbiera sie woda w plucach.
  3. Nikt nie interesuje sie kastracja przeslicznego rudego huskiego?Tylko 10 do 10 i bedzie na kastracje. Wysilcie sie ciocie, w przyszlosci bedzie mniej psow do ogarniecia...
  4. [quote name='teresaa118']I ja zapisuje i jeszcze zagladne. Marzec niedaleko...[/QUOTE] To oznacza, ze chetnie przyjme namiary na konto bankowe
  5. I ja zapisuje i jeszcze zagladne. Marzec niedaleko...
  6. Cioteczki, kto sie dolozy do kastracji, potrzeba jeszcze dobra 100-ke.
  7. Moj przelew troche trwa, w piatek bedzie wiecej wiadomo. Cierpliwosci. Wyglada na to, ze dalej zbieramy na kastracje. Kto sie jeszcze dolozy do dobrej sprawy, pies moze wiele suk pokryc, a suka......
  8. Pare wypowiedzi wyzej podano dlug w wysokosci 207,12 i z tej informacji sa moje wyliczenia. Mimo wszystko tylko pare groszy dzieli nas od splaty dlugu. Kto moze dolozyc jeszcze 10 zl albo zagladnac na bazarek
  9. Korygowanie - psiak potrzebuje doslownie 36,12 zl do uregulowania calego dlugu,to juz niewiele. Kto jeszcze dolozy sie lub zagladnie na bazarek dla Sniezka?:lol:
  10. Powolutku dlug splaci sie, moze jeszcze jakas cioteczka wrzuci do Sniezkowej skarboneczki 20 zl?
  11. Przelalam juz stala na marzec plus extra na Kamusi potrzeby z glaskami dla olbrzymki
  12. I poszlo pare groszy na potrzeby Suzi z zyczeniami szybkiego znalezienia domku
  13. No i wyslane. Ten pies ma cos w sobie. Nie jest klasyczna pieknoscia, ale baaardzo charakterystyczny. Taki inny.Mam nadzieje, ze znajdzie swego"ludzia". Bede dalej obserwowac jego losy.
  14. No i poszlo pare groszy na splate dlugu Sniezka razem z wplata stala na Misia-ta sama skarbniczka.
  15. W tym miesiacu wyslalam juz na marzec stala dla Misia w polaczeniu na dlug Sniezka,bo to ta sama skarbniczka z najlepszymi zyczeniami szybkiego znalezienia wlasnego domku.
  16. Ciocie, ile juz macie poza mna w kasie na sterylizacje i kastracje?
  17. Kto dolozy sie do kastracji?????!! Prosze, tylko pare groszy.:oops:
  18. Rzeczywiscie zrobilas wszystko, co bylo w twojej mocy, ciociu. Niestety, lekarze nie sa bogami, tylko tez ludzmi z ich problemami. Ja zawiozlam moja sunie do najnowoczesniejszego gabinetu , gdzie miala miec zabieg sterylizacji. Dostala uspakajacz na moich rekach, a potem oddalam ja lekarzowi. Pare minut pozniej dzwoni lekarz, ze pies mial zatrzymanie akcji serca. Bylam w szoku(sunia byla spadkiem po moim zmarlym synu). Kiedy maz rozmawial z lekarzem, ten powiedzial, ze moze sunia miala za duzo genow rasy coli, a jest znane, ze rasa ta jest strasznie uczulona na wszystkie leki. Nie jestesmy w stanie wszystkiego przewidziec. Ciesz sie ciociu, ze malenki byl z wami cale 7 lat. Dal wam duzo radosci i milosci.I pamietaj o tym...Ale gdzies czeka na Ciebie inny piesio, potrzebujacy ciebie i tylko ciebie, ciociu.Ja do tej pory placze za moja sunia, ale dalam tez miejsce u swojego i meza boku dla innej bidy ze schroniska(patrz moj awatar). Ona jest taka wdzieczna i szczesliwa u nas. Moje ogromne wspolczucie. Tylko nie placz dlugo, zycie idzie dalej...
  19. Przy chorym sercu spacerki sa wskazane.
  20. Po moich wyliczeniach mamy juz na sterylizacje (ciociu umawiac termin) trzeba jeszcze na kastracje, chyba tylko 180 zl. Po socjalistycznemu- wezmy sie do roboty i....zrobcie.Nie ...zarty. Ale juz blizej niz dalej do wyliczonej kwoty.
  21. Przekaz poszedl w swiat. Moze jeszcze ktos dolozy do sterylizacji i kastracji. Juz nie duzo zostalo. A razem byliby "ciachnieci" i klopot z glowy. No, kto jeszcze da pare grosiaczkow...
  22. Ciocie, podajcie konto, wysle pare groszy na Simka
  23. Fakt, ale mozna wyznaczyc opiekuna spolecznego z urzedu. Nie musi to byc bliska rodzina.
  24. Na TV24 w podpisach przeczytalam, ze p.Antonina Jezierska zostala pozbawiona praw rodzicielskich przez sad, gdy corka byla jeszcze nastolatka. To jest chyba chory psychicznie czlowiek, ta p.Antonina
×
×
  • Create New...