Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. a co powiedzial wet.? niektore wyniki badania krwi sa albo zawyzone albo zanizone, co wprowadzono do leczenia?
  2. tez codziennie poluje na Boby`go z tabletka na uczulenie zawinieta w pasztetowke, ludzie sa beznadziejni....
  3. ...no i fajnie, reszte pieniazkow rozdysponujcie wedlug potrzeb, a one sa baaaaaardzo duze.......
  4. Nie trzymajcie nas w tak duzym napieciu, napiszcie, ze u Poli znowu wszystko w porzadku
  5. czyzby stalo sie to najgorsze?
  6. no to jutro Donald jedzie do fryzjera, ciekawa jestem jak bedzie wygladal po ostrzyzeniu, koniecznie nowe foto, dam na moja strone fejsbuka
  7. dzisiaj wtorek, co nowego u Polci?
  8. Ja wierze. Pare lat temu pies pogryzl mojego malego synka. Oddalismy psa na obserwacje, bo byl to walesajacy sie kundelek. Przynosilam mu kaszanke do jedzenia(to bylo 30 lat temu i nie bylo jeszcze puszek), pies siedzial caly czas w klatce i zaraz po zjedzeniu wykupkal sie do miseczki. Taki byl czyscioch! Na szczescie byl zdrowy i synek nie musial byc nekany zastrzykami. Po zakonczeniu obserwacji, pies zostal wypuszczony z klatki, zakrecil sie i poszedl w sina dal.
  9. Polinka jak wynika z moich wyliczen ma juz 14-15 lat, moze juz chorowac! Dobrze, ze jest pod opieka weta. Czekamy na dobre wiadomosci
  10. Trzeba tylko pamietac, ze ten lek na tarczyce musi byc brany az do konca zycia i najlepiej rano, godzine przed jedzeniem
  11. http://wawalove.pl/Sadystka-z-Mokotowa-Znecala-sie-nad-zwierzetami-gdy-byla-zdenerwowana-potrafila-rzucic-psem-o-drzwi-a26870 czy ta pani dzialala rowniez na dogo?
  12. narazie poprosze o konto, reszte przemysle pozniej
  13. Ciocie, dziekuje za wyrozumialosc w sprawie spoznionych alimentow. Juz sie poprawilam i przelalam dla suniek za kwartal
  14. Ciocie, dobra nowina, mozecie mnie przeniesc z kategorii jednorazowe wplaty do kategroii stalej, poszlo po 40 zl za kwartal na Iryska. Chlopina potrzebuje posagu na dobra adopcje
  15. Pare groszy poszlo na psiaki, wprawdzie wpisalam Yode, ale to i tak idzie na twoje psie dlugi
  16. to lek tarczycowy, ja tez taki uzywam, mialam niesamowita alergie na srodki czystosci(mydlo, szampon, plyny do mycia) a po podaniu tyroxyny cala moja alergia znikla, trzeba poczekac ok. 2 miesiecy(KREW MUSI SIE NASYCIC HORMONEM), bedzie widac zmiany na lepsze, tak jest, jak sie jest starszym(czlowiekiem, zwierzem). Brak tego hormonu powoduje tez depresje. Dlatego tez sunia byla taka matowa, smutna. Hormon ten zarzadza calym systemem, tzn. wydaje rozkazy do dzialalnosci calego organizmu
  17. Wszystko jest lepsze od pobytu w schronisku. Psy sa madre i potrafia wyciagac wnioski. Pieniazki w drodze
  18. ja tez przytulam w tej trudnej chwili, najtrudniejsze sa pozegnania.....
  19. ale tak po cichu mysle,ze mozna juz powolutku wysylac numer konta, jak juz bedzie, latwiej bedzie spontanicznie przyczynic sie do wspomozenia Iryska
  20. z niego bedzie piekny pies jak dostanie dobre jedzenie, zostanie wyczesany i wykapany. Myyysle.....
  21. Moj Boby ma problemy z watroba i ostatnio stwierdzono przewlekly stan zapalny sledziony. Jak zastrzyk przestaje dzialac, wtedy zaczyna wygryzac sobie boczki i ogon. Wtedy kapie go w szamponie"Clorexyderm" i znowu do weta na zastrzyk podtrzymujacy prace watroby i sledziony
  22. olej czarnuszki jest tez uzywany jako srodek przeciwko pchlom i kleszczom, mysle, ze mala dawka Thyroxiny i olej do jedzenia poprawi jej samopoczucie. Oczywscie, ten specjalny szampon tez jest dobra rzecz. A co powiedzial wet?
×
×
  • Create New...