-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
a co powiedzial wet.? niektore wyniki badania krwi sa albo zawyzone albo zanizone, co wprowadzono do leczenia? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie trzymajcie nas w tak duzym napieciu, napiszcie, ze u Poli znowu wszystko w porzadku -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
czyzby stalo sie to najgorsze? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wtorek, co nowego u Polci? -
Ja wierze. Pare lat temu pies pogryzl mojego malego synka. Oddalismy psa na obserwacje, bo byl to walesajacy sie kundelek. Przynosilam mu kaszanke do jedzenia(to bylo 30 lat temu i nie bylo jeszcze puszek), pies siedzial caly czas w klatce i zaraz po zjedzeniu wykupkal sie do miseczki. Taki byl czyscioch! Na szczescie byl zdrowy i synek nie musial byc nekany zastrzykami. Po zakonczeniu obserwacji, pies zostal wypuszczony z klatki, zakrecil sie i poszedl w sina dal.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Polinka jak wynika z moich wyliczen ma juz 14-15 lat, moze juz chorowac! Dobrze, ze jest pod opieka weta. Czekamy na dobre wiadomosci -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
teresaa118 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
http://wawalove.pl/Sadystka-z-Mokotowa-Znecala-sie-nad-zwierzetami-gdy-byla-zdenerwowana-potrafila-rzucic-psem-o-drzwi-a26870 czy ta pani dzialala rowniez na dogo? -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
teresaa118 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
narazie poprosze o konto, reszte przemysle pozniej -
to lek tarczycowy, ja tez taki uzywam, mialam niesamowita alergie na srodki czystosci(mydlo, szampon, plyny do mycia) a po podaniu tyroxyny cala moja alergia znikla, trzeba poczekac ok. 2 miesiecy(KREW MUSI SIE NASYCIC HORMONEM), bedzie widac zmiany na lepsze, tak jest, jak sie jest starszym(czlowiekiem, zwierzem). Brak tego hormonu powoduje tez depresje. Dlatego tez sunia byla taka matowa, smutna. Hormon ten zarzadza calym systemem, tzn. wydaje rozkazy do dzialalnosci calego organizmu
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
dla Szafranka poszla kwartalna