-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
uffff dzięki paula_t dotarłam na wątek, bo widziałam biedaka na fb i nie mogę myśleć o niczym innym:( zrobię za kilka "chwil" bazarek, On będzie jednym z beneficjentów, jeśli psiak jest w wieku powyżej 8 lat, w maju poproszę o wsparcie skarpetę staruszkową; jak najszybciej trzeba pomóc Mu w bólu, bo ból ucha jest nie do zniesienia, biedak:( a czy ktoś ma może link do wątku mikrosuni z tej samej mordownii;
-
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
asiuniab replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']tak patrzę i patrzę na to co napisalaś...potem na to co ja napisalam :) miało być gluchego - wyszlo długiego staruszka :) AsiuniaB - staruszek mieszka razem z nimi - tzn. na dole, w ganku. Ale jak Magda musi na dlużej wyjechac czy coś, to dla jego bezpieczenstwa musi go odizolować - on nie widzi na co i na kogo wchodzi i w koncu może się ktoryś psiak wkurzyć. I to o to chodzi :) a to właśnie ten "dlugi" psiak ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1797528_668018916595866_6381415255885500013_n.jpg[/IMG][/QUOTE] aaaaa rozumiem:) dziękuję za wytłumaczenie, widzę, że nie zabłysnęłam "długi staruszek" piękny, uwielbiam starowinki; -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
asiuniab replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
straszna poczciwina z Niego:) -
Dinka ma swój kochający dom . Szczęścia maleńka moja kochana .
asiuniab replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
już byłam u Amber, piękna psica:( -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
asiuniab replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia'][COLOR=#222222]Też chyba offuję, ale z myślą o pieskach...:lol: Mam do oddania fajny wiklinowy, duuuży koszyk w kształcie łódki. Może znalazłby się ktoś chętny przed świętami, jakaś duuuża rodzinka, bo tam święconki się zmieści że ho ho...:multi: Oddałabym go którejś z Cioć "bazarkowych", ja w tym temacie to niestety jestem noga...:razz: [/COLOR][/QUOTE] Figunia jak nikt przed świętami się nie połasi, to ja wezmę i wystawię na bazarku:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
asiuniab replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']Nie widzę nigdzie odnotowanych moich wpłat jednorazowych... Mam nadzieję, że doszły![/QUOTE] pewnie się nie zgubiły;) -
[quote name='psokot']Biedna sunia. Ataki atakami, ale podstawa to właściwa diagnoza. Stałam się z konieczności niemal ekspertką od ataków padaczkopodobnych odkąd takich dostał mój, już niestety nie żyjący, persik Charlie (bardzo schorowany i po przejściach). Istnieje coś takiego jak padaczka idiopatyczna, czyli padaczka w czystej postaci. Ale... no właśnie, ale. Często to co się bierze za padaczkę to ataki spowodowane przyczynami, które trzeba leczyć. Mój Charliś miał wysokopłytkowość krwi i robiły mu się mikrozakrzepy w mózgu prawdopodobnie, leki przeciwzakrzepowe zlikwidowały ataki, znajoma na kocim forum ma kota, który niemal umierał na skutek ciągłych ataków, nic nie pomagało, aż w końcu ktoś wpadł na pomysł odpowiedniego badania i okazało się, że kot nie przyswaja wapna, ma teraz suplementowane w jakiejś specjalnej postaci i żyje bez ataków coś już około 4 lat. Moja Kajtunia (wciąż jeszcze żyje, ale w tej chwili bardzo chora, piszę na geriatrii) miała atak spowodowany bardzo wysokim ciśnieniem.Inne możliwe przyczyny to wątroba, braki jeszcze jakichś pierwiastków, zarobaczenie. Sporo tego. Może sunię uda się też pod tym kątem zdiagnozować.[/QUOTE] no właśnie byłoby wspaniale, gdyby można było Jej pomóc, tylko ważna jest prawidłowa diagnoza;
-
Satrsza babusia PuśPusia szuka domku na staruśkie latka!:)
asiuniab replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Puśpuś czuje sie jak młody bóg :) jak na razie...śmiejemy się z Magdą, ze miała byc na tymczasie na krótko, bo nikt nie wróżył jej dłużej niż 6 mies - roku ;) a tu proszę - żyje i cieszy się życiem na razie :) Za to Magda znalazła pod płotem kolejnego ślepego i długiego staruszka :( :( i potrzebuje kojca i budy dla niego, żeby mógł sobie w spokoju dożyć[/QUOTE] dobrze, że Pusiek się czuje świetnie, a czy długi pies nie może żyć z innymi w mieszkaniu? -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
asiuniab replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka'][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10155625_292538437568981_5181490369672467796_n.jpg[/IMG] Więcej fotek z dzisiaj [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.292538400902318.1073741924.143212482501578&type=1[/URL][/QUOTE] wygląda jak koniczynka na szczęście:) -
[quote name='Olena84']On jest tak cudowny a nikt go nie chce![/QUOTE] On ma taką radość i bystrość w oczach:)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']Pokazujemy jak mnie wczoraj Szarik obiadu pozbawił: rozumiem, że to co jest na podłodze już nie wszło Szariczkowi i tyle Ci zostawił? -
Pepe z przetrąconym kręgłosupem prosi o życie.....
asiuniab replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Odwiedzam pepunia ! :)[/QUOTE] i ja tez odwiedzam zaraz za bezsenną Dodą_;) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
asiuniab replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Bandzior po prostu robi za zakładkę:) -
sama bym się tam wcisnęła jak mnie przygarniecie:)
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
asiuniab replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odwiedzam stadko, cofnęłam się do zdjęć i podziwiam chłopaków:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
asiuniab replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.'] Astro oficjalnie wyadoptowany. Już od jakiegoś czasu był pod opieką rodziny na zasadach DT, ale rodzina zdecydowała o pozostawieniu Astro u siebie na zawsze :) [/QUOTE] [quote name='paros'][B]Astro nie ma domu [/B]:-([B] - dzisiaj wrócił do przytuliska[/B] :cry: [/QUOTE] matko, jak to się stało, takie niespójne informacje? -
[quote name='luka1']Z Bastem nie jest dobrze, jest bardzo słaby, nie je, schudł.[/QUOTE] trzeba Mu zbadać krew, jest taka możliwość??
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
asiuniab replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']a Broninka taki pulchny jak zwykle... (ale odpukac nic niepokojącego oprócz "gruboty" sie nie dzieje) ponieważ na tych swoich krótkich nóżkach trudno mu wgramolić się do koszyczków sypia ostatnio najchętniej na tym gąbczastym posłanku po biednym Górnisiu razem z Figunią trójnóżką, której też jest trudno wskoczyć do tradycyjnego koszyka.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e2c449ce1ea115b3.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/827/e2c449ce1ea115b3gen.jpg[/IMG][/URL] (on jest naprawdę dietooporny, ja mu już tak wydzielam jedzonko i robie dietkę, je zupełnie samiutki w sypialni żeby niczyjej innej miski nie dopaść i nie zjeść innemu koledze, a i tak jest grubiutki jak beczułka)[/QUOTE] ojejku, to może to jest jakaś choroba, ja tez tak mam, nic nie jem, powietrzem żyję i co waga coraz więcej pokazuje;) -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
asiuniab replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Na tym dt jest ciezka sytuacja, ludzie mają swoje 3 psy, sunie ze szczeniakiem, a wczoraj przybłakała sie do nich jeszcze jedna sunia, której nie moga trzymać. [URL="http://img801.imageshack.us/i/y4no.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9566/y4no.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/9ou3.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1783/9ou3.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] i co z tą sunią będzie?? czarnula, pięknej urody, powinna szybko znaleźć dom, przy intensywnym ogłaszaniu, ta sunia powyżej jest bardziej niepozorna, ale tak pięknie Jej z oczu patrzy; -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
asiuniab replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ech, gdzie się podział wątek "urocze pokraki"....?[/QUOTE] a był taki, nie wiedziałam;)