Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. uffff dzięki paula_t dotarłam na wątek, bo widziałam biedaka na fb i nie mogę myśleć o niczym innym:( zrobię za kilka "chwil" bazarek, On będzie jednym z beneficjentów, jeśli psiak jest w wieku powyżej 8 lat, w maju poproszę o wsparcie skarpetę staruszkową; jak najszybciej trzeba pomóc Mu w bólu, bo ból ucha jest nie do zniesienia, biedak:( a czy ktoś ma może link do wątku mikrosuni z tej samej mordownii;
  2. dzielny starunio, co sobie będzie uszy strzępić;)
  3. [quote name='andzia69']tak patrzę i patrzę na to co napisalaś...potem na to co ja napisalam :) miało być gluchego - wyszlo długiego staruszka :) AsiuniaB - staruszek mieszka razem z nimi - tzn. na dole, w ganku. Ale jak Magda musi na dlużej wyjechac czy coś, to dla jego bezpieczenstwa musi go odizolować - on nie widzi na co i na kogo wchodzi i w koncu może się ktoryś psiak wkurzyć. I to o to chodzi :) a to właśnie ten "dlugi" psiak ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1797528_668018916595866_6381415255885500013_n.jpg[/IMG][/QUOTE] aaaaa rozumiem:) dziękuję za wytłumaczenie, widzę, że nie zabłysnęłam "długi staruszek" piękny, uwielbiam starowinki;
  4. [quote name='Figunia'][COLOR=#222222]Też chyba offuję, ale z myślą o pieskach...:lol: Mam do oddania fajny wiklinowy, duuuży koszyk w kształcie łódki. Może znalazłby się ktoś chętny przed świętami, jakaś duuuża rodzinka, bo tam święconki się zmieści że ho ho...:multi: Oddałabym go którejś z Cioć "bazarkowych", ja w tym temacie to niestety jestem noga...:razz: [/COLOR][/QUOTE] Figunia jak nikt przed świętami się nie połasi, to ja wezmę i wystawię na bazarku:)
  5. [quote name='gluchypies']Nie widzę nigdzie odnotowanych moich wpłat jednorazowych... Mam nadzieję, że doszły![/QUOTE] pewnie się nie zgubiły;)
  6. [quote name='psokot']Biedna sunia. Ataki atakami, ale podstawa to właściwa diagnoza. Stałam się z konieczności niemal ekspertką od ataków padaczkopodobnych odkąd takich dostał mój, już niestety nie żyjący, persik Charlie (bardzo schorowany i po przejściach). Istnieje coś takiego jak padaczka idiopatyczna, czyli padaczka w czystej postaci. Ale... no właśnie, ale. Często to co się bierze za padaczkę to ataki spowodowane przyczynami, które trzeba leczyć. Mój Charliś miał wysokopłytkowość krwi i robiły mu się mikrozakrzepy w mózgu prawdopodobnie, leki przeciwzakrzepowe zlikwidowały ataki, znajoma na kocim forum ma kota, który niemal umierał na skutek ciągłych ataków, nic nie pomagało, aż w końcu ktoś wpadł na pomysł odpowiedniego badania i okazało się, że kot nie przyswaja wapna, ma teraz suplementowane w jakiejś specjalnej postaci i żyje bez ataków coś już około 4 lat. Moja Kajtunia (wciąż jeszcze żyje, ale w tej chwili bardzo chora, piszę na geriatrii) miała atak spowodowany bardzo wysokim ciśnieniem.Inne możliwe przyczyny to wątroba, braki jeszcze jakichś pierwiastków, zarobaczenie. Sporo tego. Może sunię uda się też pod tym kątem zdiagnozować.[/QUOTE] no właśnie byłoby wspaniale, gdyby można było Jej pomóc, tylko ważna jest prawidłowa diagnoza;
  7. [quote name='andzia69']Puśpuś czuje sie jak młody bóg :) jak na razie...śmiejemy się z Magdą, ze miała byc na tymczasie na krótko, bo nikt nie wróżył jej dłużej niż 6 mies - roku ;) a tu proszę - żyje i cieszy się życiem na razie :) Za to Magda znalazła pod płotem kolejnego ślepego i długiego staruszka :( :( i potrzebuje kojca i budy dla niego, żeby mógł sobie w spokoju dożyć[/QUOTE] dobrze, że Pusiek się czuje świetnie, a czy długi pies nie może żyć z innymi w mieszkaniu?
  8. [quote name='Hałabajówka'][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10155625_292538437568981_5181490369672467796_n.jpg[/IMG] Więcej fotek z dzisiaj [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.292538400902318.1073741924.143212482501578&type=1[/URL][/QUOTE] wygląda jak koniczynka na szczęście:)
  9. [quote name='Olena84']On jest tak cudowny a nikt go nie chce![/QUOTE] On ma taką radość i bystrość w oczach:)
  10. [quote name='LILUtosi']Pokazujemy jak mnie wczoraj Szarik obiadu pozbawił: rozumiem, że to co jest na podłodze już nie wszło Szariczkowi i tyle Ci zostawił?
  11. [quote name='Doda_']Odwiedzam pepunia ! :)[/QUOTE] i ja tez odwiedzam zaraz za bezsenną Dodą_;)
  12. co jest z tymi ludziskami, no może i się jeszcze gorzej w rodzinie i na świecie wydarzyć, ale przyjaciół i członków rodziny się nie oddaje. Koniec i kropka. Fakt, że teraz najważniejsze, żeby Amber ucierpiała na tym najmniej:(
  13. Bandzior po prostu robi za zakładkę:)
  14. sama bym się tam wcisnęła jak mnie przygarniecie:)
  15. odwiedzam stadko, cofnęłam się do zdjęć i podziwiam chłopaków:)
  16. [quote name='zoja.'] Astro oficjalnie wyadoptowany. Już od jakiegoś czasu był pod opieką rodziny na zasadach DT, ale rodzina zdecydowała o pozostawieniu Astro u siebie na zawsze :) [/QUOTE] [quote name='paros'][B]Astro nie ma domu [/B]:-([B] - dzisiaj wrócił do przytuliska[/B] :cry: [/QUOTE] matko, jak to się stało, takie niespójne informacje?
  17. ekstra parka i jeden domek dla tej dwójki to marzenie:)
  18. [quote name='luka1']Z Bastem nie jest dobrze, jest bardzo słaby, nie je, schudł.[/QUOTE] trzeba Mu zbadać krew, jest taka możliwość??
  19. [quote name='kikou']a Broninka taki pulchny jak zwykle... (ale odpukac nic niepokojącego oprócz "gruboty" sie nie dzieje) ponieważ na tych swoich krótkich nóżkach trudno mu wgramolić się do koszyczków sypia ostatnio najchętniej na tym gąbczastym posłanku po biednym Górnisiu razem z Figunią trójnóżką, której też jest trudno wskoczyć do tradycyjnego koszyka.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e2c449ce1ea115b3.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/827/e2c449ce1ea115b3gen.jpg[/IMG][/URL] (on jest naprawdę dietooporny, ja mu już tak wydzielam jedzonko i robie dietkę, je zupełnie samiutki w sypialni żeby niczyjej innej miski nie dopaść i nie zjeść innemu koledze, a i tak jest grubiutki jak beczułka)[/QUOTE] ojejku, to może to jest jakaś choroba, ja tez tak mam, nic nie jem, powietrzem żyję i co waga coraz więcej pokazuje;)
  20. [quote name='Agata69']Na tym dt jest ciezka sytuacja, ludzie mają swoje 3 psy, sunie ze szczeniakiem, a wczoraj przybłakała sie do nich jeszcze jedna sunia, której nie moga trzymać. [URL="http://img801.imageshack.us/i/y4no.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9566/y4no.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/9ou3.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1783/9ou3.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] i co z tą sunią będzie?? czarnula, pięknej urody, powinna szybko znaleźć dom, przy intensywnym ogłaszaniu, ta sunia powyżej jest bardziej niepozorna, ale tak pięknie Jej z oczu patrzy;
  21. [quote name='sleepingbyday']ech, gdzie się podział wątek "urocze pokraki"....?[/QUOTE] a był taki, nie wiedziałam;)
×
×
  • Create New...