ja też właśnie na wspólnym wątku staruszków też pytałam o kłopoty z odbytem; i bardzo mi przykro, że Karlos jest w najgorszej sytuacji, tzn, że jeszcze nie ma nic na oku dla staruteńka, bo mi On łamie serce na miliony kawałków:( jak tylko znajdzie się jakaś opcja dla Niego, to będę Go wspierać;