Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. 210 zł to dobra cena, tylko z pustego i Salomon nie naleje:(
  2. [quote name='Doda_']jeszcze nie podała ceny, Karlos spalby albo w domu albo w kojcu wewnętrznym. Jeszcze nic nie wiadomo.. jak napisze to wam napiszę.[/QUOTE] Doda_ pięknie dziękuję i czekamy na wieści, to może oznaczać pierwsze swiatełko w tunelu....
  3. kiedy Sonia ma miec rtg? czy już coś wiadomo??
  4. jak tam majowa Klucha?? broją razem z pannicą Pandorą??
  5. tulę Fenka, (joanna b z wrocławia to ja, ale to nie ważne, ważne że złotóweczka dotarła:)
  6. [quote name='mala_czarna']Może chociaż w grę by wchodziły tylko koszty karmy i ewentualnych badań, a nie płatnośc za miejsce dla staruszka :([/QUOTE] to hotelik, a dexterka ma ilość miejsc na dt ograniczoną; ale zawsze warto pytać:)
  7. a może nie daje sobie dotknąć pupy, bo Go boli??? to czekam na inf. od Deksterki;
  8. powiem szczerze Kawa jest boska!!!! takie małe espresso:)
  9. [quote name='giselle4']Wysylam ogłoszenia do 4 zaprzyjaznionych regionalnych gazet kazdy tydzien po 5 fotek z opisami. Te ogłoszenia wyzej to kupione u kejciu wiec sie dostosowuje gdzie Ona ogłasza to mi pasuje. Jak mam psa ktorego na cito musze wyslac do dobrej chaty telefonuje do pani Eli z Tygodnika dzierzoniowskiego i ma wtedy duze ogłoszenie moge tez przez Radio Sudety dac ogłoszenie ale to w razie kiedy szukam włascicieli tak to wyglada.:)[/QUOTE] no i może masz szczęśliwą rękę:)
  10. ja też drżę za każdym razem jak tu wchodzę, chciałabym, żeby Fenomenek choć na chwilę, choć kilka miesięcy nacieszył się dobrem, po tym czasie jaki był w schronisku; matko daj Mu siłę;
  11. a jaka kwota deklaracji jest potrzebna?
  12. dziewczyny bo się pogubiłam, to Sonia i Zuzia jednak nie jadą razem, tylko Zuzia do Kioku, a Sonia?
  13. bardzo się cieszę, że coś się tu dla Bartłomieja kroi, to i tak dużo, że jest jakieś światełko:) wiem, że trzeba uzbierać deklaracje, ale to druga połowa, bo już wiadomo na co:)
  14. ja też właśnie na wspólnym wątku staruszków też pytałam o kłopoty z odbytem; i bardzo mi przykro, że Karlos jest w najgorszej sytuacji, tzn, że jeszcze nie ma nic na oku dla staruteńka, bo mi On łamie serce na miliony kawałków:( jak tylko znajdzie się jakaś opcja dla Niego, to będę Go wspierać;
  15. dajcie znać jak się Lupus czuje i czego Mu oprócz domu najbardziej potrzeba?
  16. ja też proszę o nr konta, malutki grosik wspomoże tego psiego dziadunia:(
  17. no tylko żeby lekarz leczył Go na te wstrętne odkleszczowe choroby, bo to najważniejsze jak Lupus ma jeszcze troszkę w komforcie pożyć; bardzo się o Niego martwię:(
  18. a czy Tince nie brakuje jakichś mikroelementów, bo Jej futerko jest takie przybrązowiałe?
  19. super bardzo się cieszę, urocza sunia, dobrze, że taki domek Jej się trafił:)
  20. tak podczytuję, dobrze Jurand trafił, super chłopak, tylko domku przybywaj!!
×
×
  • Create New...