Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. muszę sobie zapisać psiaka
  2. kochane cioteczki kto może zrobić bazzarro?
  3. no i Etka wzbudziła respekt u pańcia:)
  4. no może i nieprzyjemne doznanie, ale pewnie doceni to, że jest zaopiekowany Diselek
  5. straszne to, upodlić to co człowiek najczęściej potrafi zafundować zwierzęciu; podli ludzie:(
  6. pewnie walczą na innym froncie; Etka ma jak u Pana Boga za piecem
  7. to nie sprawiedliwe, bardzo niesprawiedliwe:(
  8. ok. Pauluś, już rozumiem; to trzeba trzymać kciuki:)
  9. Paula napisała, że Baksik otrzymał, ale to nie prawda, Paula bardzo mi pomogła, za co Jej serdecznie dziękuję i to w podziękowaniu; Paula jesteś tajemnicza, napisz coś więcej o akcji - adopcyjnej, co się Baksiowi kroi?
  10. wow, kwota zatrważająca; Etunia kochana obyś była zdrowa;
  11. Kropuniu dziewczynko, bardzo serdeczne pozdrowiona dla Ciebie
  12. no ale pewnie i przyszłe babcie, czas leci nieubłagalnie:)
  13. odwiedzam Czupurka, oby się deklaracje uzbierały;
  14. wciąż trzymam kciuki i wierzę, że życie Lizki się poprawi
  15. proszę o przesłanie do skarbnika staruszkowej skarpety asikowska nr konta dla Hadesika przyznano nam zapomogę w kwocie 150 zł :) http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-174#entry16243800
  16. już pisze na wątku, o przychylności składkowiczów i komisji; dziękuję pięknie i nisko się kłaniam:)
  17. nie tracąc czasu proszę o zapomogę w wysokości 150 zł dla dziadeczka Hadesa, który został wyciągnięty na dożycie, jakkolwiek to brzmi, mam nadzieję, że jak najdłużej do kioku, z tego co się orientuję nie ma on żadnych deklaracji, więc każdy grosz dla dziadka na wagę złota: http://www.dogomania.com/forum/topic/146773-dziadeczki-na-ostatniej-prostej-schronisko-wroc%C5%82aw/
  18. czyli priorytetem teraz jest wyjęcie tej igły, jak On cierpi, i w dodatku posądzany jest o agresję, a przecież sam sobie igły tam nie wsadził:(
  19. a właśnie się miałam przypomnieć, a tu wiadomość od Beat2010 dziękuję ustawiam zlecenie stałe:)
  20. ten zastrzyk z wit b jest cholernie bolesny, dziwi mnie, że Ona na niego nie reaguje?
×
×
  • Create New...