nie tracąc czasu proszę o zapomogę w wysokości 150 zł dla dziadeczka Hadesa, który został wyciągnięty na dożycie, jakkolwiek to brzmi, mam nadzieję, że jak najdłużej do kioku, z tego co się orientuję nie ma on żadnych deklaracji, więc każdy grosz dla dziadka na wagę złota:
http://www.dogomania.com/forum/topic/146773-dziadeczki-na-ostatniej-prostej-schronisko-wroc%C5%82aw/