Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. dziunek matko, jesteś Wielka, dziękuję za to co robisz dla tych staruszków:(
  2. Mari dużo siły i zdrowia dla Ciebie i dla Taty i dla stada oczywiście
  3. spadek po Hope przechodzi n: Hirka w kwocie: 818,13 zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333655-krzywa-%C5%82apka-b%C3%B3l-samotno%C5%9B%C4%87-odrzucenie-hiron-czeka-w-hoteliku-na-dom/ Nadię w kwocie: 818,13 zł http://www.dogomania.com/forum/topic/333666-2-lata-czeka%C5%82a-na-smierc/#entry16607077
  4. Zgłoszony na początku lipca jako ofiara wypadku drogowego. Miesiąc spędził w klinice Hiron, przeszedł operację . Ma płytkę ( gwoździe czy jakoś tak) w łapce. Bardzo pogodny, istny przytulak , podskakuje na trzech łapkach byle być bliżej człowieka. Potrzebuje domu!!! Zgłoszony na początku lipca jako ofiara wypadku drogowego. Miesiąc spędził w klinice Hiron, przeszedł operację . Ma płytkę ( gwoździe czy jakoś tak) w łapce. Bardzo pogodny, istny przytulak , podskakuje na trzech łapkach byle być bliżej człowieka. Potrzebuje domu!!! Przebywał w schronisku w Sejnach. 7.10.2015 wyjechał do hoteliku Pod Gruszą w Bodzentynie. Kontakt w sprawie adopcji: Krystyna - 500 088 497 [email protected] Przebywał w schronisku w Sejnach. 7.10.2015 wyjechał do hoteliku Pod Gruszą w Bodzentynie. Kontakt w sprawie adopcji: Krystyna - 500 088 497 [email protected] Hirek dostał spadek po Hope w wysokości : 818,13 zł 18-10-2015 r opłata za hotel: 300,00 zł 20-10-2015 r. razem 518,13 zł - 20-10-2015 r. opłata za hotel + faktury za weta: 543,00 zł - 25-11-2015 r. razem: -24,87 zl wsparcie od skarpety trójłapkowej: 24,87 26-11-2015 r. razem: 0,00 zł
  5. matko jakie Jeżyna ma pazury, chodzenie może sprawiać Jej ból:(
  6. najgorsza wiadomość dzisiejszego ranka:( żegnaj Lupus
  7. :) cudownie, że Hiruś już w hotelu, ten chłopak powinien szybko znaleźć domek, jest taki pragnący kontaktu z człowiekiem; sama bym chętnie Go porwała:)
  8. jeśli mamy taki wybór, to proszę przyjąć prośbę pomocy dla Lupuska ode mnie; asikowska dziękuję
  9. no biedny Kuruś, ale cóż się dziwić żołądkowi staruszka:(
  10. strasznie to smutne, ale wiem że prawdziwe:(
  11. Beaciu, w pierwszym poście jest rozliczenie, czy go nie widać? uzupełniam wpłaty: free - 62,00 zł 02.10.2015 free - 350,00 zł 05.10.2015 sumka zaczyna wyglądać okrąglutko, i jak tu Cię nie kochać?
  12. widzę, że Iwna 5702 się napisała szybciej niż ja, też miałam prosić o wsparcie dla staruszka - Lupuska z tego wątku:http://www.dogomania...cie-w-dt/page-9
  13. na razie zapiszę dziadka
  14. ciocie proszę wskażcie mi następną bidę, na którą przeszły deklaracje?
  15. zapisuję sobie czarnego psa, bo to moja ulubiona rasa
  16. życie jest niesprawiedliwe:(
  17. zasilona skarbonka dzięki cioteczce free: free - 375,00 zł 2015-09-21 free - 103,25 zł 2015-09-21 razem: 1 224,25 zł mua - całusy cioteczko
  18. o matko, dopiero teraz doczytałam o końcówce łapy, to okropne i to, że sobie rani tę końcówkę i to, że znów będzie musiała przechodzić przez operację; jedyne pocieszenie, że we własnym domu i to dzięki Tobie free; dzięki piękne
  19. Monika z Katowic, Jolanta08 bardzo pięknie Wam dziękuję już proszę kasię o nr konta do skarbnika:)
  20. On to jest cudowny pies
  21. witam, bardzo proszę o wsparcie w kwocie 150 zł dla Bibi: z tego wątku, u Kasi przebywają same staruszki, najukochańsze stworzenia na świecie, niestety koszty leczenia to worek bez dna:( http://www.dogomania.com/forum/topic/135555-jest-takie-miejsce-bezpieczna-przysta%C5%84-u-kasi-zbieramy-fundusze/page-27
  22. ja mam wrażenie, że to nie chodzi o lubienie, a o tzw pospolitość, gro ludzi lubi być oryginalna lub chwalona typu: "o jaki ładny pies, a jaka to rasa", a czarny pies, to czarny pies i już i ja takie najbardziej kocham
  23. matko, oby Słupek od tych kleszczy niczego nie załapał:( nienawidzę tych stworów:(
×
×
  • Create New...